273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

kocioł Witkowski

Witam.Mam zamiar kupic witka moc 15kw powierzchnia 120 m2 ocieplony dom stare budownictwo ,Skromne zapytanie ile taki piec spala m-mc średnio ekogroszku pzdr włodek

Spalanie eko groszku w kotle Witkowskiego EKW RAPS PLUS 22kW dom 120mkw/400m3 - kubatura, przewymiarowana instalacja CO (kaloryferów jest na dom 250mkw), 50mkw podłogówki, z 2 sezonów :
1. Okres bez zaworu 4d w instalacji: 17 kG/24h - okres grzewczy 240 dni.
2. Okres z zaworem 4d w instalacji: 13 kG/24h - bieżący okres grzewczy.

witam czy nadal jestes zadowolony z kotła od Witkowskiego? pozdrawiam

Akurat w kwestii zakupu dobrego i wydajnego kotła,to będziemy w stanie doradzić,pomóc na forum- zerknij na PleszewskieKotly.pl zajmujemy się tym na co dzień i możesz liczyć na naszą fachowa obsługę.

Dobra firma, ale powinni ceny trochę obniżyć, są jednak tańsi producenci

Według mnie piece może i faktycznie dobre, ale ceny mogłyby być trochę niższe.

Mam podobny kocioł od Witkowskich i myślę że warto w niego zainwestować. Kocioł jest na pellet, bardzo wydajny. Obsługa wszystko ustawiła tak jak chciałem. Co do obsługi to widać że fachowcy.

Również zastanawiałem się nad kotłem jaki wybrać , miałem okazję odwiedzić kilka firm z regionu Pleszewa i powiem wprost - jedyna firma która produkuje kotły na najwyższym poziomie to kotłospaw. Pracownicy mają wiedzę na temat produktów oraz zasady ich dzialania. Jestem bardzo zadowolony - kotłospaw oferuje wysoką jakość w przystępnej cenie.

Nie polecamy , niestety nie odpowiadają za swoje produkty (brak serwisu)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.