273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

kocioł pulsacyjny

Na targach budowlanych "WROBUD 2006" we Wrocławiu widziałem kocioł kondensacyjny ze spalaniem PULSACYJNYM firmy francuskiej AUER. Przedstawiciel demonstrował taki rozmontowany kocioł w celu przedstawienia jego działania(muszę przyznać że po kilkuletniej pracy tylko jeden z elementów miał delikatne przebarwienia od temperatury). Jak dla mnie jest to rozwiązanie bardzo proste. według ulotki mieszanka gaz-powietrze jest wtłaczana do komory spalania i zaczyna się mikro-spalanie wszystko w 115 mikro-odpaleń na sekundę.
Jestem zainteresowany i choć kocioł jaki mi potrzebny kosztuje 9700 = 7%Vat to ze względu na jego bezawaryjność (co jakiś czas wymiana dyszy - można to zrobić nawet samemu)i prostotę obsługi (dwa przyciski) chybą się zdecyduję.
Firma ma 100-letnią tradycję.
Co Wy na to?

A my na to jak na lato.... Chcesz to kupujesz!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.