273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

[quote:impuls]http://www.impuls.trixy.pl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=30[/quote]
Szkoda że świadectwa z przed 3 lat. Od tej pory dużo się zmieniło.

witam dobry ekogroszek czeski maja w Starogardzie na Zblewskiej 73 jest suchy i cena jest dobra .wzialem na probe i sobie chwale polecam 695096609!!!!!!!!

NIEKUPUJCIE EKOGROSZKU Z WEGLOBUDU W GDAŃSKU
MÓWIĄ ŻE NIBY PIEKLORZ A SPIEKÓW TYLE ZOSTAWIA ŻE PŁAKAĆ SIĘ CHCE OSZUŚCI I TYLE NA TEN TEMAT TAKŻE ODRADZAM!!!

szukam sprawdzonego dostawcy i dobrego ekogroszku w okolice Rybnika

nie kupujcie od RESOVER!!!!!! OSZUSCI!!!. zalacone w pazdzierniku, do dzis nie mam wegla. nie odbieraja telefonow, nie odpowiadaja na maile. masakraaaaa!

Ja korzystam już od dłuższego czasu z ekogroszku EKORES z firmy Resover ( link www.resover.eu) i nigdy nie miałem problemów, ekogroszek czysty (bez "uszlachetniających" dodatków typu miał, jakieś śmieci np kamienie). Mozna kupić u nich bezpośrednio, przez internet (osobiście korzystam z tej drogi zakupu) lub w sieci dystrybucyjnej. I jeszcze jedna bardzo ważna informacja (z mojego punktu widzenia) ekogroszek mają pakowany w worki po 20kg, a nie jak wiekszośc firm na rynku po 25kg. Niby tylko 5 kg, jest to wygodniejsze

[quote: kmel]nie kupujcie od RESOVER!!!!!! OSZUSCI!!!. zalacone w pazdzierniku, do dzis nie mam wegla. nie odbieraja telefonow, nie odpowiadaja na maile. masakraaaaa![/quote]
Czegoś nie rozumiem. Już trzeci rok współpracyję z firmą Resover. Jedyny "wałek" jaki mnie spotkał to 24 godzinne opóźnienie kuriera-ale zaznaczam, że wina była po stronie kuriera. Tak żadnych problemów. "kmel" dziwię ci sie skoro "tacy oszuści i taka masakra" to co robiłeś przez prawie pół roku-październik a chyba o ile sie nie pomylę marzec? Jak mi ktoś zrobi "wała" to staram się ostrzegać od ręki. A tu półroczne wakacje? Nie odbierają maili i telefonów? Dziwne chyba tylko od ciebie bo jak praktycznie nie mam problemów z kontaktem. No nie powiem, że nie raz zdarza mi sie chwile poczekać, albo faktycznie nikt nie odbierze i muszę zadzwonic drugi raz po powidzmy godzinie. Ale to chyba nie jest problem? przecież nikt nie będzie stał przy telefonie i może np rozmawaić z drugiego aparatu lub obsługiwać klienta. Nie wiem, tak przynajmniej wydaje. Zresztą pracuję w rejestracji w przychodnii i też jak rozmawiam z pacjentem to też w przypadku telefonu wszystkiego nie rzycam i nie biegnę by go odebrać, wymaga tego i kultura i szacunek do osoby z którą prowadze rozmowę. Pomijam sprawę, że chyba jednego woreczka nie kupowałeś więc jest to sprawa dla Policji o oszustwo. dziwne, że nic o tym nie wspomiansz. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się to na wpis zawistnej konkurencji....oj bardzo zawistnej

WĘGLOBUD

44-300 Wodzisław Śl.

Ul. Bogumińska 9

TEL. 600 754 798

- oferujemy wykonanie wymienionego w ogłoszeniu przedmiotu zamówienia za cenę:


KWK CHWAŁOWICE
(typ 32.1 PIEKLORZ)
Granulacja 5-25mm
Wartość opałowa Qir >27MJ/kg
Zawartość popiołu Ar 5 - 7%
Zawartość siarki Str 0,5 - 0,8%
750 zł/t

KWK PIAST RII
(typ 31.2 RETOPAL)
Granulacja 5-25mm
Wartość opałowa Qir >25MJ/kg
Zawartość popiołu Ar 5 - 10%
Zawartość siarki Str 0,6 - 1%
745 zł/t

KWK JANKOWICE
(typ 32.2 BORUTA)
Granulacja 5-25mm
Wartość opałowa Qir >29MJ/kg
Zawartość popiołu Ar 8 - 11
Zawartość siarki Str 0,4 – 0,6%
745 zł/t

MOST KOMORANY CZ
(typ BRUNATNY)
Granulacja 5-25mm
Wartość opałowa Qir <23MJ/kg
Zawartość popiołu Ar 4-6%
Zawartość siarki Str 1,5%
470 zł/t

LEDVICE CZ
(typ TZW MŁODY WĘGIEL)
Granulacja 5-25mm
Wartość opałowa Qir <25MJ/kg
Zawartość popiołu Ar 4 -6%
Zawartość siarki Str 1,7%
500 zł/t

Do ceny ekogroszku należy doliczyć koszt transportu i rozładunku ( towar dostarczony zostanie na paletach, samochodem z windą samowyładowczą i rozładowany za samochodem ). Usługa transportowa to 140 zł za każdą tonę (płatność przelewem) lub 164zł za każdą tonę ( płatność za pobraniem)







Tel. 600 754 798

Ja proponuję wpisać sobie zapytanie na kup-wegiel.pl

Ktoś wymyślił portal i wreszcie to inni się starają... co prawda nie ma tam dużo składów, ale są sprawdzane ... osobiście skorzystałem i mam nowego dostawce a co najlepsze to przyjechało do mnie dużo więcej węgla pomimo że kupiłem jak zawsze 5 ton

jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym coś wiedzieć o jakości ekogroszku z firmy prestige z sosnowca pawła jamroza piszą o pośiadaniu ekogroszku nr.1 w polsce czy to prawda?

jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym coś wiedzieć o jakości ekogroszku z firmy prestige z sosnowca pawła jamroza piszą o pośiadaniu ekogroszku nr.1 w polsce czy to prawda?

Witajcie, ja palę ekogroszkiem już 5 lat, miałem okazję spróbować kilku producentów, ale od 2 lat zamawiam pakowany ze Zgorzelca, dobra kaloryczność a przede wszystkim suchy.

[quote:Slawnicki,163246]Ja przerabiałem przez 10lat wiele ekogroszków. Śmiało polecam tylko Pieklorza Bytomskiego pod warunkiem, że naprawde jest bytomski [warto bezposrednio z kopalni zamawiac dla pewności], ale ekogroszek Prestige również polecam tylko ta wersję premium [pale 2 zezon] drogi ale ok, stanowczo odradzam mieszanki typu czeski+polski na którą raz zostałem namówiony [koszmar], polecam także czeski bo moim zdaniem na lato do ciepłej wody jak najbardziej się nadaje mimo że małą kaloryczność to mi się sprawdza doskonale.
[/quote]
Chyba chociaż jedna prawdziwa opinia użytkownika w gąszczu reklam.

Chciałem ostrzec forumowiczów
NIE KUPUJCIE ekogroszku ze składu w SZEWCACH pod Wrocławiem,
zostałem tam oszukany, węgiel z b.dużą zawartością popiołu DRAMAT piec i komin non stop do czyszczenie,
dodatkowo przy załadunku dosypano mi kilka łych miału ukrywając go w środku - OMIJAJCIE TEGO OSZUSTA.

jakość

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.