273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

Zaniżacie parametry. Kazimierz Juliusz podaje trochę inne parametry niż wy na swojej stronie. I wcale nie sa takie wspaniałe, a opisujecie go jakbyście diamenty sprzedawali.

Co do czeskiego ekogroszku... Please, nie podawajcie że np. "Posiadam super jakości czeski ekogroszek". Na to się nikt nie łapie już. Przecież on nawet 18mj nie ma, może jakby go pomalował na czarno to by doszedł do 19mj.

Mam do sprzedania czeski ekogroszek za 400 zł/tona (min 25 ton dowóz gratis dolnośląskie, opolskie, małopolskie, śląskie, łódzkie). Sprzedaje również polski ekogroszek z kopalni Kazimierz - Juliusz min 25 ton 640zł. Dowóz do woj.łódzkie gratis. 502135741

Witaj
Ja też posiadam Stalkot z Liderem, ale nie wiem jak go ustawić, a nikt w okolicy nie wie jak mi pomóc. Czy mógłbyś podać ustawienie parametrów na swoim sterowniku? U mnie w tej chwili Tz=60, czas podawania 10s, przerwa 100 s, krotność 2, czas przerwy 5 minut.

chłopie nie musisz pisać 100 razy ze najlepszy tylko podaj parametry,bo ja sam sprawdzam na stronie kwk karzimierz juliusz

W sprzedaży eko chwałowice ,pakowany worki foliowe szczelnie zgrzewane po 25 kg z logo firmy,nie wymagają specjalnego miejsca do składowania ,bo nie zamoknom na deszczu czy śniegu cena worka 18,50 zł tel.757423329 do 15 00 609396199 parametry patrz strona komponi weglowej.Kamienna góra dolnośląskie,

retopal z KWK Piast to porazka. Sporo popiołu i szlaki. Kupilem workowany to w większości worków było błoto. Jak do nich wysłałem maila, to nawet nie odpowiedzieli. Mają w dupie klientów i powinni sie z ty samym liczyć

Wzielem na prube 1t w tej ekoelmie. No jak narazie jest okey, pali sie dobrze, temperature kociol mi szybciej łąpie. Co do spadku ilosci spalania to wczesniej paliłem "ekogroszek pieklorz" i jeden podajnik starczal mi na 3 dni a tego z ekoelmy starcza mi na 5 dni i dlatego glownie jestem zadowolony. Za wade uwazam ze nie przywiazuja wagi do terminow, najpierw tlumaczyli sie ze awaria jakiejs tasmy a potem auta, spoznili sie 2 dni i nawet przepraszam nie powiedzieli :/

Czy Ty sie czowieku dobrze czujesz? Co to ma, do cholery, znaczyc, ze najpierw obsmarowujesz firme, a pozniej wszystko odwolujesz? Przeciez to, co opisales, nie moglo zmienic sie nagle na dobre niczym za dotknieciem czarodziejskiej rozczki!!! Co Cie sklonilo do napisania lakonicznego komentarza, odwolujacego wczesniejsze uwagi??? No i przede wszystkim gdzie lezy prawda? Przeciez to forum jest po to, by nam, konsumentom bylo lepiej, a przez takich ludzi jak Ty nie mozna wyrobic sobie w zaden sposob opinii. Co najwyzej o autorze postu...
A tak na marginesie to rozumiem Twoje rozzalenie (jesli bylo w ogole uzasadnione...???), bo czlowiek placi kupe kasy i wymaga. Niemniej jednak radzilbym nastepnym razem zajrzec do slownika, gdy bedzies pisal cos na forum...

oczywiscie mam na mysli "rozdzke"

ta firma droga jak fix marża 150% i wcale nie tak kolorowo to wygląda,jestem prywatnym odbiorcą pale 2,200kg w sezonie grzewczym ale z cena 740luz to przesadzili!!!mafia weglowa!!!! precz z biurokracja!ten eko kosztuje 530 pln/1tona w kopalni na awizacje!!!a te pseudo przydupasy co piszą o tej firmie to pracownicy marketingu!!!!!OSZUSTWO!!!!

LUDZIE SPÓZNIŁEM SIĘ Z ZAKUPEM EKO GROSZKU -A TU CIAGLE PADA I PADA,PROSBA ,NIEMACIE JAKIEGOS SPRAWDZONEGO DOSTAWCY NA LUZ LUB WORKI,MOGE SAM ODEBRAĆ(SĄSIAD MA MAŁĄ WYWROTKE 2 TONY)Z GÓRY DZIEKUJE,UPRZEJMIE PROSZE O E-MAIL :kris.k2@wp.pl ----------- okolice Jaworzna-
Chrzanowa

DEALERNJ jak jesteś zainteresowany polskim eko groszkiem to napisz na:
seni_karoka@interia.pl

Witam!

Chciałem wszystkich przestrzec przed opałem z firmy Rams ze Sławięcic (Kędzierzyn-Koźle) woj.Opolskie. Eko groszek jest wymieszany z orzechem i miałem spieka się i nie daje praktycznie żadnej wartości opałowej a cena 700 za Tone to gruba przesada!!!!

Przestrzegam przed firm Rams to złodzieje i oszuści!!!!

http://www.impuls.trixy.pl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=30

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.