265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

Pale 7 lat, piec Klimosz 25kw jedyny ekogroszek jaki polecam to Mysłowice Wesoła najlepiej od zaufanych sprzedawców (jest dostępny w kilku firmach, nie chce tu reklamować). Nie zgodze się z poprzednikiem, że czeskim "można śmiało palić w lato na ciepłą wodę" bo przerabiałem temat bardzo dokładnie i czeski w ogóle się nie nadaje do stosowania w kotłach retortowych, nie osiąga piec tepmperatury a zuzycie jest 4 razy wyższe pomijając sprawę żółtego nalotu na dachu!!!

Testował ekogroszek prestige premium i platinum w tym sezonie. Oba spalają się całkowicie, popiół drobny, kaloryczność wysoka, węgiel suchy przyjechał po 2 dniach od zamówienia. Obsługa bez zarzutu, polecam.

najgorszy jest eko groszek z czech, mimo, że tanszy to znacznie więcej się go zużywa...

Również polecam ekogroszek z firmy prestige, bardzo dobry jakościowo, ustawienia podają na opakowaniu (sprawdzają się) 3 sezony wszystko ok.

Dziękuję za polecenie, zamówiłam w prestige na próbę 1t premium, postaram się dac znać jak mi się sprawdza :)

Dziś dotarł do nas ekogroszek po 4 dniach od zamówienia. Wszystko wskazuje że jest tak jak ma być, węgiel jest suchy i bez miału. Obsługa 5+!!! Pierwsze testy planujemy na październik.

Prestige ekogroszek to pierwszy ekogroszek jaki dostałem suchy a palete 9 lat. Ciesze się że ktoś w końcu robi dobre eko. Polecam

Faktycznie wyroby węglowe Prestige robią dobrą robotę, ekogroszek spala się najlepiej ze wszystkich jakie miałem i wyraźnie mniej go zużywam. Dziękuję za polecenie, oby jak najwięcej takich firm.

ja nie jestem przekonany co do ekogroszku i wole normalny wegiel :)

analizujac opinię zdecydowałem się na ekogroszek prestige platinum i jak na razie jestem zachwycony, dołaczyli (o czym nie pisali wcześniej) karte rabatową na 100zl razem z katalogiem, temperature 65stopni trzyma cały czas, suchy czego bałem się najbardziej bo padało przez kilka dni. Śmiało moge ich polecić. aha i czekoladki przysłali mi po tygodniu :)

Witam. W odniesieniu do powyższych opinii moja będzie odmienna. Otóż zamówiony w sierpniu ekogroszek prestige premium (czerwone worki) jest zawilgocony. Zasobnik wciąż się w środku poci. Piec nie może osiągnąć odpowiedniej temperatury i zużywa b.dużo węgla. Najgorsze, że namówiłem do zakupu kolegów z pracy, którzy mają do mnie pretensje, ale cóż. Dystrybutorom owego tandetnego ekogroszku od razu podam, że w roku ubiegłym również kupowałem u was ten sam węgiel i był o wiele lepszej jakości. Osobiście nie polecam. Biorąc pod uwagę cenę klient oczekuje, że otrzyma towar adekwannej jakości i za każdym razem.

Ostatnio znalazłem serwis który szuka opału na terenie kraju i przesyła propozycje na mail. Czy ktoś z Was korzystał z serwisu gielda-paliw.com? Co ważne nie pobierają opłat od kupujących :)

Pamiętaj,że jeżeli decydujesz się na opał ekogroszkiem,to warto również już wcześniej wybrać odpowiedni do tego kocioł,a akurat tak się składa ze na PleszewskieKotly.pl możemy pomóc i doradzić,mamy doświadczenie w tej kwestii.

Nie lepiej zdecydować się na bardziej pro-ekologiczne rozwiązanie?

no niestety nie wszyscy tak do tego podchodza, u mnie na ulicy ja grzeje gazem i mam zbiornik z amerigasu, plus dwóch sasiadów tez gaz, ale 7 jeszcze piece węglowe, nie dosc, ze smierdzi, to zatruwa powietrze, no ale sama swiata nie zawojuje

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.