273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Co sądzicie o piecach Biadała?

4 lata na kocioł, 8 lat na spawy i łączenia. do tego jest infolinia, która wbrew temu co tu napisano działa sprawnie - miałem problemy z ustawieniem sterownika i mi pomogli.

ja też nie narzekam. piec jak piec - w domu jest ciepło, obsługi nie za wiele, problemów odpukać żadnych nie miałem

Nie wyglądają jakoś rewelacyjnie te piece...

Bo to kotły do kotłowni a nie meble do salonu...

Najwyższa półka kotłów to to nie jest, ale też nie są takim śmietnikiem jak piszą niektórzy.

jak wyżej

jak będą dalej takie zimy to żaden kocioł nie będzie potrzebny

Ja tam palę w piecu. Jednak trochę zimno jest na dworze, poza tym ciepła woda jest pożądana

Ja słyszałem różne opinie o tych piecach. Ale sąsiad taki ma i nie słyszałem, żeby miał jakieś problemy, albo planował wymianę.

A co, sąsiad Ci się z każdego problemu zwierza?

Nie, pomagam mu robić remont, m.in. w kotłowni. I widzę na własne oczy.

Mam piec zasypowy od Biadały. Na początku było trochę problemów ze sterownikiem, bo instalator który mi to podłączał nie umiał ustawić. Ale jak już udało się poustawiać wszystko, teraz działa jak należy. Nie zawuważyłem, żeby się jakoś szybko zużywał, albo byl źle wykonany.

Solidna firma. Miałem okazje przyjrzeć się produkcji ich pieców i wygląda to naprawdę solidnie

Z mojego doświadczenia wynika, że to przyzwoite kotły. Sprawdzone konstrukcje, dość dobra jakość, gwarancja, dobra obsługa.

Mam zwykły, zasypowy kocioł od Biadały. Nie ma tam się co zepsuć. Wykonanie samego kotła jest bardzo solidne.

firma jest już na rynku szmat czasu, jakby robili badziewie, to już by ich nie było

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.