273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Co sądzicie o piecach Biadała?

Dzień dobry,

Nigdy nie zajmujemy się montażem, ale jeśli ma Pan/Pani jakiś problem z naszym kotłem zapraszamy do kontaktu telefonicznego 503 445 707. Pomożemy. Pozdrawiam

Dzień dobry, mam pytanie do producenta. Szukam nowego pieca co na drewno o mocy ok. 25 kW i znalazłem ofertę kotłów unieco. Produkt ten zwrócił moją uwagę bo posiada sporą i wymiarową komorę załadowczą. Brałem też pod uwagę producenta mpm, ale tam zawiesza się drewno opałowe. Przeczytałem wszystkie komentarze w tym temacie i zacząłem wątpić w obiecaną jakość kotłów unieco, choć biorę pod uwagę walkę konkurencji. W jaki sposób może pan potwierdzić jakość swych produktów? Mnie osobiście interesowałby atest na stal, atest na spawy, oczywiście atest spełniający normy ecodesingne 5, gwarancja na stal i spawy 10 lat, ponieważ w mojej ocenie 10 lat to min. użytkowania takiego urządzenia. A mam odniesienie, ponieważ posiadam piec zrobiony przez rzemieślnika z blachy takiej jaką w tamtych czasach miał pod ręką i ten piec po 30-stu latach użytkowania jest szczelny.

A ja polecam. Kupiłem od nich kocioł Slimeko w ubiegłym roku. Jak na razie wszystko sprawnie działa. Małe spalanie, porządeczek już nie wróciłbym do śmiechucha na węgiel.

Polecam. kupiłem u nich Feniks,pomogli doradzili, dostarczyli gratis. Pomagają również w ustawieniach kotła. Nie mogłem poradzić sobie z konfiguracją sterownika.

Ogulnie to lipa niby 5 lat gwarancji ale tylko na kociol po 2 latach przekladnia sie sypie nie scinajac klina mila pani informuje ze to gwaranci nie podlega

Polecam, kupiłemu nich kocioł na biomase. Wszystko w najlepszym pożadku.

Cześć, a wiecie może czy ten kocioł na pelet i ekogroszek naraz się opłaca czy lepiej dopłacić do slimeko tylko na pelet?

Kupiłem właśnie kocioł który przyjechał do mnie tydzień temu. Wszystko w najlepszym porządku po pierwszym rozpaleniu tak, że na ta chwile mogę polecić, zobaczymy co będzie w późniejszym użytkowaniu :-)

[quote]Cześć, a wiecie może czy ten kocioł na pelet i ekogroszek naraz się opłaca czy lepiej dopłacić do slimeko tylko na pelet?[/quote]

Jeśli Ci zależy na tym, żeby palić na zmianę pelletem i ekogroszkiem to pewnie się opłaca. Osobiście szedłbym w sam pellet. Mogę ci polecić Slimeko, mało z nim zachodu.

A ja kupiłem piec biadała - porażka ! jakość fatalna, obsługi zero, miałem problem ze sterownikiem nie miał kto mi pomóc. Chciałem mało obsługowo a ciągle siedzę w kotłowni. Raz mi nawet wybuchnął piec na pellet dobrze ze nikogo nie było w kotlowni !! Nie polecam.

Polecam. Korzystam z kotła już 3 sezon, bez zarzutów.

Żałuję że wybrałem piec na pellet od nich. Dwa miesiące to mam i ciągle coś jest nie halo. Pali jak smok, pomocy nie ma. Nie polecam.

A ja bardzo polecam :) Kocioł solidnie wykonany, użytkuje już rok i nie mam z nim żadnego problemu.

My kupiliśmy w internecie od nich piec na pellet - zaczelismy starać się o dofinansowanie, jakieś problemy były w dokumentach, później producent już nam nie odpisywał na wiadomości... a piec spala duzo paliwa bo 5 workow na dobe. zalujemy wyboru.

Mam kocioł Ekovert 20kW. Wszystko chodzi bez zarzutów i spalanie niższe niż przy poprzednim kotle.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.