273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Prośba o opinie na temat pieca

Witam
tak jak w temacie zamierzam kupić piec akumulacyjny firmy Stiebel Eltron, co mi powiecie o tej firmie i ich piecach?

A dlaczego akurat ta firma? Jakiś czas temu robiłem rozeznanie i.. zdecydowałem się jednak na Zębca. Tego, jako posiadacz mogę Ci polecić.

A jaki masz kocioł Zębca jeśli mogę wiedzieć? Bo ja mam Merkurego i jeśli ty jesteś ze swojego zadowolony tak ja ze swojego to ta firma robi najlepsze kotły:)

ja też mam Merkurego od nich i jestem zadowolony... ale to świadczy tylko o tym że ta firma jest solidna i wiele osób darzy ich zaufaniem - o tym czy jest najlepsza raczej decydują jakieś konkursy/plebiscyty w których oceniaja specjalisci

Merkury zdecydowanie :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.