273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

BIADAŁA Kotły Pleszewskie . Jakie macie opinie?

Poszukuje kotła do ogrzania domu rodzinnego z lat 70. Dom ocieplony styropianem 10, zbudowany z pustaka 1,5 . Powierzchnia 150 m2+ woda użytkowa. Rozważam zakup kotła Slimeco na pellet , druga opcja jest Feniks na ekogroszek? Co polecacie? Jak sprawdziły się Wam kotły Biadała? Czy znajdę tutaj jakiś użytkowników?

Co nieco poczytać można tutaj https://wentylacja.com.pl/forum/co-sadzicie-o-piecach-biadala-17778.html

Panie Tomku, ja uważam, że po tylu latach chyba nie zaszkodzi zapytać ponownie. Szwagier wymienił kocioł ubiegłej wiosny na firme biadała i co ich odwiedzam to jak do sauny -tak lubią, co zrobić hehe. Wiem, że sterują panelem pokojowy (?) i nie narzekają.
Zamierzam też wziać od nich ale na pellet. Co możecie mi powiedzieć na dwa poziomy, ok 180m ? 16? 20kW?

Mam również kocioł tej firmy, wprawdzie ekogroszek z podajnkiem. Ogrzewam nim dom juz 3 sezon bez awarii. Dzwoniłem raz na serwis bo nie mogliśmy dac rady ustawic sterownika z hydralukiem , pomogli wiec ok.

Jest ok, kocioł jak kocioł byle bez awarii było

Nie polecam tej firmly..obsluga tragedia..bardzo nie Mili.

Mam od dwóch lat piec z firmy Biadała 19kw nie narzekam bardzo dobry produkt

Nie polecam nikomu. Zainteresowani tylko sprzedażą swego bubla. Trzy razy pytałem, czy można spalać owies w ekopelu. Odpowiedź :"słyszałem, że palą". Nic się nie pali. W reklamacji też tylko ignoranci. Źle im życzę.

Nie kupujcie tego! Masakra! Piec ciągle się wygasza, o 4 rano codziennie pobudka, panowie od pieca i palnika nie przyjeżdżają usuwać awarię, tylko robią to zdalnie i nieudolnie! Producent nie przyjmuje reklamacji, tylko daje nr do technika od palnika! Nie kupujcie tego chyba, że lubicie wstawać o 4 rano i walczyć z piecem. Jest minus 6,piec nie działa, a producent oczywiście nie odbiera i nie odpowiada na smsy bo przecież jest sobota.

Ekopal 19kW, kwiecień 2022 grzał jak szalony i nagle szlag go trafia.
Raz chodzi podajnik to ślimak nie ruszy a na drugi dzień odwrotnie.
Dzisiaj znów grzeję kominkami. Drugi raz nie kupię tego producenta.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.