273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Co sądzicie o piecach Biadała?

Witam. jestem posiadaczem kotła biadała od tego roku, dokładnie od wiosny i jak narazie jestem bardzo zadowolony, piec ładny, solidnie wykonany, dobrze się w nim pali itp...

2 piec taj firmy nie polecam po5lat pękają i leje się woda szok

a ja nie narzekam, palę 5 sezon i wszystko oki, oby tak dalej, mam uniwersalny z dmuchawa i komputerkiem sprawdza się dobrze. pozdrawiam.

też nie narzekam, kupiłem 6 lat temu i jest ok. jakby mi po 5 latach wysiadł i lałaby się woda tak jak pan wyżej piszesz to bym u nich drugiego nie kupił:/ Ja bynajmniej jestem zadowolony. POLECAM!!!!!!!!!!!!!

polecam te firme profesjonalne podejście dla klienta a jak ktoś dzwoni po servis i go niema za 5 minut to od razu pisza ze olew ostatnio do lodówki wzywałem serwis Samsunga byli po 8 dniach i polecam palic droszymi a dobrze kalorycznymi weglami a nie lipa i czeskimi bo to porzaka

Posiadam całodobowy biadały od 5 lat, i jak na razie jestem zadowolony.

A ja powiem tak . Znam osobiście właściciela i wiem że zna się na rzeczy i dąży aby jakość była na pierwszym miejscu . JA do siebie tez zakładam kocioł od niego z podajnikiem . Na pewno jest w stanie dopasować kocioł do potrzeb i miejsca gdzie ma być zamontowany . Nie znam kontaktów z infolinia czy biurem bo kontaktuje się z właścicielem . I wieże że ten piec się sprawdzi . Co do klientów to wiem że niestety każdemu nie da się dogodzić . Co do kotłów z Pleszewa to sam już wiem że w tej miejscowości do druga firma robi kotły . Sam się przekonałem że Serwisant leci od Biadały i się okazuje że nie jest to piec produkowany przez Biadałę więc proszę sprawdzić jaki kto ma kocioł i przez kogo robiony potem pisać że produkt jest od danej firmy( w Pleszewie jest producentów kotów jak mrówek w mrowisku . I pisać opinie. Wątpie aby ktoś dawał 8 lat gwarancji i partolił robotę bo ma ochotę latać po Polsce na reklamacje .

są dobre,,tylko dobrać prawidłowe kilowaty do metrażu domu,wtedy nie będzie darmowych przepałów..

Trzeci rok już mam piec od Biadały i nie widzę powodu do narzekań. A z infolinią też nie mam takich doświadczeń jak Wy. Aż się zdziwiłem...

Ja właśnie myślałem na takim www.sklep.kotlypleszewskie.pl/produkt/kwm-sr, w wersji 19kW

Ale teraz nie wiem...

mam taki kocioł i sprawuje się dobrze. blacha wcale nie jest cienka.

Z czystej ciekawości zadzwoniłem na infolinię i zostałem całkiem miło obsłużony. Konkretne odpowiedzi na pytania, porady... Nie wiem czemu się czepiacie

jak jesteś klient żeby kupić to na infolini zawzse bedą w porządku i mili. byle wcisnoc towar. a potem jak bedzie jakas awaria to już nie tak łatwo sie dodzwonic

[quote: sceptyczny]jak jesteś klient żeby kupić to na infolini zawzse bedą w porządku i mili. byle wcisnoc towar. a potem jak bedzie jakas awaria to już nie tak łatwo sie dodzwonic[/quote]

Takie pitolenie. Niby jak poznają czy dzwoni klient czy z reklamacją?

PS: Mam kocioł od Biadały. I nic w nim złego nie ma. Działa już piąty sezon i nic nie wskazuje, żeby nagle miał przestać działać....

a jak tam jest z gwarancją?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.