265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Co sądzicie o piecach Biadała?

Nieodpowiedni ekogroszek Pani powyżej zakupiła. Montuję kotły Biadały i nie zdarzył mi się jeszcze nigdzie taki problem jak Pani opisuje.

mam ten kocioł uks od 8 lat i zero problemów polecam

mam piec od lata zeszłego roku, w grudniu zeszlego roku padl silnik do slimaka podajnika, ale po 2 dniach dostalem nowy mocniejszy, kiepski moment na awarię silnika i fajnie ze udalo sie to tak szybko zalatwic. Czasem wydje mi sie ze duzo spala ale to chyba wynika z duzego zuzycia wody i dosyc wysokiej temperatury pokojowej

Nie polecam, brak serwisu i fachowej obslugi.

Mialem uks 9 lat.polecam.nadal sluzy nowemu wlascicielowi domu.byl naprawdę oszczedny.teraz montuje 25kw na ekogroszek.za kilka miesiecy moge się wypowiedzieć na jego temat

Tragedia!!! Od kilku dni dzwonie do firmy BIADALA z problemem. Piec sie w nocy wygasza. Nikt nie umie mi tam pomoc, a jak poprosilem o przyjazd serwisu to zaproponowali mi abym wezwal instalatora ktory mi to montowal!! Smiech.

mam piec z podajnikiem na ekogroszek od 2011 roku i do dnia dzisiejszego żadnego problemu.

Zamowilem kociol na OLX, nie dostalem do niego zadnych certyfikatow!! A firma w temacie milczy !! Ciekaw jestem kiedy je dostane!?

Niestety po roku użytkowania kocioł zaczął cieknąć. Do firmy się dodzwoniłem ale stwierdzili, że popsuł się z mojej winy!! Śmiech i szok.

Kocioł pierwsza klasa ...mam już 9 lat i z pewnością następny też kupię od Biadały..

Niestety w firmie nie ma serwisu. Mam problem z ustawieniem kotła na pellet, prosiłem aby przyjechał ktoś ODPŁATNIE sprawdzić w czym jest problem, uruchomić kocioł i go wyregulować. Czekałem 4 tygodnie, byłem zwodzony, że serwisant nie ma czasu, że wyjechał, że szkolenie. Domyśliłem się, że po prostu nikogo nie mają. Nie polecam.

Potwierdzam,doczekać się naprawy gwarancyjnej graniczy z cudem.

Nie polecam, blacha papier po dwóch latach kocioł cieknie a firma umywa ręce PORAZKA

jestem posiadaczem kotla Biadala ekovert 20 kw ... ok 6 miesiecy .. wszystko ok
bez problemow polecam....

Kupiłem od nich piec na pellet - hydraulik nie umiał go podłączyć (pompki i zawory trójdrożne) poprosiłem aby przysłali kogoś odpłatnie aby to zrobił no i ... tak czekam już miesiąc za przyjazdem serwisanta...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.