Gość: gfhfgh
2015-06-26 08:57
Kupilem u nich prosty piec 10 kw,od samego początu były problemy z paleniem,piec dostawał lewe powietrze spalał opał gwałtownie dopiero gdy obejrzałem dokładnie drzwiczki okazało się że są niedokładnie spasowane ,kolnierz pod drzwiczkami popielnika był nieròwny dopiero wyròwnanie flexem powierzchni kolnierza i nałożenie uszczelki ustabilizowało spalnanie teraz miarkownik ciągu reguluje temperaturę. Ogólnie piec jest gówno wart żałuję żedałem się skusić reklamie
Gość: TT 42
2015-10-30 14:01
Mam piec od Biedały , 3 lat i jestem bardzo zadowolony i jak by się popsuł ,to wezmę i tak z od tego Pana. A pisać takie bzdury to może też konkurencja.Moi znajomi też maja od tego pana 2 lata i sobie chwalą.
Gość: instalator
2015-11-21 13:04
Kotły od P Biadały są bardzo dobre.Jestem instalatorem i polecam je ludziom.Przy zamówieniach podaję szczegóły dot czopuchów ,otwierania drzwiczek i nigdy nie miałem z tym problemów.Obsługa profesjonalna...wystarczy jeden telefon.Kotły te reklamują się same.Sąsiad sąsiadowi je poleca a ja nie nadążam z robotą..
Gość: mario
2016-10-16 18:21
jak tam działa piec z firmy biada sa problemy z nim
Gość: adziks
2016-10-21 18:12
Ja mam węglowy i jestem zadowolony. Fakt gazowy czyściejszy ale droższy. Mi od lat służy kocioł z podajnikiem od firmy Piecbud - jest wygodny i łatwy w obsłudze, nie trzeba jakiejś filozofi. Do tego solidnie wykonany. na razie nie widzi mi sie wymiana. Solidny, bezawaryjny Serwis tez mają ok.
Gość: SynOlo
2016-11-10 11:11
PIECBUD to znana firma warto rozwazyć, cenowo tez wychdza ok a opinie dobre
Gość: staszek81
2016-12-19 10:16
kupilem od nich piec co sam doklada groszek do pieca 3 lata temu, dziala do teraz i nie mam z nim zadnych problemow. Sąsiadowi się popsul i chce taki sam a ciekawy bylem jakie sa opiwnie. Ja tam polecam
Gość: gosia23
2016-12-20 10:26
ja też przez dwa lata byłam zadowolona ale potem kolejno zaczęły szwankować - elektronika , drzwiczki straciły szczelność,trzeba było kupić i wymienić uszczelki. obecnie siedmioletni piec nadaje się na złom, dym się ulatnia drzwiczkami żarowymi, 5 grudnia zadzwoniłam do firmy z reklamacją obiecali wymianę drzwiczek, dzwonię co tydzień i ciągle słyszę że już gotowe do wysyłki a ja muszę się męczyć z dymem w domu .Podsumowując piec fatalny,firma nie rzetelna, jak można tak traktować klienta, jestem zmuszona kupić nowy piec ale już na pewno nie Biadała.
Gość: Leszek B
2016-12-25 17:38
Nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami. Mamy piec już od kilku lat i jestem zadowolony z eksploatacji. Zdarzyła nam się awaria, którą usunięto szybko. Miła obsługa przy zgłoszeniu usterki i fachowa obsługa. Piec dostarczono mi na czas w uzgodnionym terminie, włącznie z załączonym gratisem. Polecam z czystym sumieniem- klient z Poznania
Gość: Mariusz
2017-02-20 22:00
Użytkuje KWM-SGR od 2011r. Ogólnie na sam kocioł nie narzekam - oby tak dalej.
Jednak miałem wiele problemów po zakupie, gdyż wymiary kotła, jaki mi dostarczono były niezgodne z danymi na stronie (o wymiary dopytywałem telefonicznie kilka razy przed zakupem i miłe panie za każdym razem potwierdzały, że takie będą).
Przygotowałem wcześniej komin na oczekiwaną wysokość i zamiast zainstalować tylko dostarczony kocioł musiałem sporo przerobić, aby go podłączyć do komina. Pozdrawiam Panią Kingę B. - mistrzostwo kompetencji.
Gość: JA
2017-09-11 21:29
Od 10 lat używam kotła górnego spalania od Biadały na paliwo uniwersalne. Zimą palimy wilgotnym miałem, ewentualnie groszkiem, a latem drzewem, by mieć ciepłą wodę. Bardzo ekonomiczny. Nigdy nie było żadnej awarii. Kupiliśmy ten piec po bardzo dobrej cenie na Allegro. Był to jeden z najlepszych naszych życiowych zakupów. Spodziewam się, że wkrótce odmówi posłuszeństwa, ale Biadała to jedyna firma, do której mam zaufanie i nawet boję się szukać gdzie indziej...
Gość: Fawinyl
2017-10-08 14:45
Witam.
Ja równiez polecam firmę Biadała, Posiadam piec UKS-42 pale w nim 3 sezon i jest wszystko jak najbardziej OK. Po trzech sezonach należałoby wymienić sznury uszczelniające bo troszkę dymu przepuszczają, ale to nie deklasuje w żaden sposób producenta.
Gość: Kamil
2017-10-11 10:29
Mam od Biadały kocioł KWM-SGR z podajnikiem ślimakowym PALEKO i dodatkowym rusztem. Jest kilka negatywnych opinii o tym producencie, ale chyba i tak przeważają pozytywy. Zaryzykowaliśmy z żoną i nie żałujemy, bo piec służy nam już 4 rok. Brat w tamtym roku zamówił kocioł u Biadały i nie narzeka, bo wszystko działa jak należy. Syn chyba też będzie brał ten piec. Ja mam miłe doświadczenia i z pełną konsekwencją mogę polecić tego producenta i jego kotły dalej! Nie patrzcie na to co pisze o nich konkurencja..
Gość: Roman
2017-11-06 11:26
Opinia jak dupa, każdy ma swoją. Prawda jest taka, że mało kto z osób zadowolonych chodzi po forach i zachwala jakikolwiek produkt jakiejkolwiek firmy, ale jak coś jest nie tak to opinia leci w eter. Montuję piece od Biadały od 5 lat, fakt, pracują tam tylko ludzie i raz zdarzyło mi się, że piec klientowi zaczął lecieć, ale przynajmniej miałem możliwość zobaczenia jak działa serwis i na prawdę pełna profeska. Była zima, na drugi dzień przyjechali i wszystko naprawili w ramach gwarancji. Na prawdę polecam, bo firma sprawdzona i rzetelna!
Gość: Klient
2017-11-29 13:16
2 lata temu kupiliśmy piec tej firmy i całe dwa sezony grzewcze mamy problem po miesiącu pękł świder , owszem przysłano nam nowy kurierem i musieliśmy sami go zmienić , nie można wrzucić więcej niż jeden worek groszku ponieważ świder się blokuje i się zatrzymuje chcąc go odblokować trzeba wysypać przez mały otwór z zasobnika opał i rozebrać pół pieca . Następnym razem na serwis czekałam tydzień w środku zimy przyjechał pan wymienił świder plus silnik za płaciłam za komplet części plus robociznę poczynaniami pan zabrał zekomo wadliwe części żaby przekazać do firmy .Obecnie zaczął się sezon a już znowu problem piec nie działa .Koszmar