Kolejna edycja targów RE-energy!

10-11 września 2019 w Warszawie po raz kolejny odbędzie się spotkanie branży OZE z Polski i nie tylko. Warszwskie Centrum EXPO XXI będzie miejscem kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy oraz Strefy...

Komentarze: 0

Spotkanie firmowe Schiessl Polska w Jerozolimie!

Tegoroczne spotkanie firmowe Schiessl Polska odbyło się 11-14 stycznia 2019 r. w Jerozolimie. Podróż szlakiem biblijnego dziedzictwa kulturowego była okazją do zetknięcia z bogatą historią i wielowiekowymi zabytkami.

Komentarze: 0

Zapisz się na najbliższe szkolenia Haier!

W lutym zapraszamy na cykl szkoleń handlowo-technicznych Haier - "Systemy klimatyzacyjne Haier - nowości produktowe, zasady serwisowania oraz montażu".

Komentarze: 0

CentroClima budowlaną firmą roku!

Podczas organizowanej już po raz 16. Gali Builder Awards, firma CentroClima otrzymała nagrodę Budowlanej Firmy Roku za swój wkład w rozwój polskiej branży budowlanej.

Komentarze: 0

Fabryka Danfoss jedną z najbardziej inteligentnych na świecie!

Podczas trwającego właśnie Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) wybrano 16 najbardziej zaawansowanych technologicznie inteligentnych zakładów produkcyjnych, nazwanych fabrykami Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Wśród nich znalazła się...

Komentarze: 0