273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

Witam.
Dobry Człowieku, gdybyś był tak dobry i zechciał podzielić się zestawem na uprawnienia sanitarne ..... - byłbym baaaardzo wdzięczny.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
tomeksmolen1@poczta.onet.pl

Witaj Haniu.
Zapytam wprost - .....jeżeli masz jakieś zestawy do egzaminu na uprawnienia sanitarne, to bardzo proszę - podziel się ze mną.
Z góry dziękuję i POZDRAWIAM.
tomeksmolen1@poczta.onet.pl

Witam.
Troszkę czasu już minęło (uprawnienia już dawno zapewne posiadasz), ale .......może zostały Ci jakieś materiały (branża sanitarna).
Z góry dziękuję i POZDRAWIAM.
tomeksmolen1@poczta.onet.pl

A mnie interesują pytania na egzamin ustny. Będę zdawał w specjalności instalacje elektryczne.
Jeśli ktoś ma pytania na egz. ustny. Poproszę na meila: jerzyrud@interia.pl
Dzięki :)

Witam.
Właśnie uczę się do egzaminu ustnego ze spec. konstr.-bud.
Szczerze powiedziawszy zaczynam się nieco obawiać gdzyż nie wiem jak mogą wyglądać te zestawy - jeśli ktoś posiada zestawy i mógłby mi przesłać na maila bedę bardzo wdzięczny - z góry bardzo dziękuję. dumal1@wp.pl

Jeśli można to ja również poprosze o takie materiały
mój adres: michaszek82@interia.pl
Dziękuję

Chcę zdawać na uprawnienia dotyczące instalacji sanitarnych. Wyślijcie mi też proszę testy na egzamin ustny z odpowiedziami - bo na pisemny mam :). maciuchMB@interia.pl
Dziekuje i pozdrawiam

Proszę o przesłanie materiałów do egzaminu na uprawnienia budowlane (w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych).
gemi7@wp.pl
Z góry dziękuję :)

Ja się też dołączam do prośby o przesłanie materiałów na egzamin. Za przesłane materiały dziekuję.
marwyp@wp.pl

proszę o materiały
arnold907@o2.pl

....i ja ...i ja... bardzo proszę o te materiały.
adam@os.pl
Pozdrawiam

I ja poproszę o te materiały: jerkyboy@wp.pl

Witam serdecznie, ja również prosiłabym o takie materiały, z góry dziękuje, pozdrawiam

Witam serdecznie, ja również prosiłabym o takie materiały, z góry dziękuje, pozdrawiam
gemi7@wp.pl

jeśli któryś/aś z osób które dostały już materiały, testy itp. mogła by pofatygować sie i wysłać mi je na adres arturr@op.pl będę bardzo wdzięczny.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.