273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

Jesli ktoś byłby na tyle miły i podesłał to również mi na adres dachtera@wp.pl
Dzięki Wielkie!

A czy ktoś zdawał ten egzamin w izbie architektów???Może wiecie jak to tam wygląda? Ponoć są jakieś kursy???
Ja też poproszę o zestaw pytań p. Roberta, wielkie dzięki!
mój adres: aga_glodniok@op.pl

Do wszystkich Naiwnych piszących w tym wątku od ponad roku!
Przez ostatnie 6 miesięcy pisałem w tym wątku co jakiś czas, zakładałem sobie skrzynki mailowe i prosiłem o materiały. W sumie 13 kont. Do dnia dzisiejszego na ŻADEN z tych adresów nikt mi nic nie przysłał (oprócz 40 ton spamu). Wnioski wyciągnijcie sami.
Wszsytkim, którym nie chce się główkować samemu i wolą iść na łatwiznę, jak również wszystkim pozostałym, którzy mają głowę na karku i umieją myśleć samemu polecam stronę Polskiej Izby Inżynierów oraz przykładowe pytania, wraz z zakresem materiału do egzaminów na WSZYSTKIE uprawnienia. To plus praktyka wystarcza do zdania czego tylko chcecie.

napisz do mnie to ci troszku podesle
nejdzerson@wp.pl

Witam!
Bardzo proszę o przesłanie mi materiałów, testu, pytań do egzaminu specjalność instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych na adres: artmoto76@wp.pl z góry dziękuję

Miałem z tego forum pytania na egzamin ustny i inne materiały, ale komp mi się zepsuł i wszystko straciłem. Proszę jak ktoś ma te materiały to niech mi prześle. z Góry dzięki. Mój adres: jaczes1@o2.pl

potrzebuję materiałów dot. egzaminu, jeżeli czymś dysonujesz to będę wdzięczny, poz. info@lazuka-gaz.pl

Witam. Czy mógłbyś przesłać materiały dot. egzamiu? Z góry dziękuje. info@lazuka-gaz.pl

Cześć bardzo proszę o te materiały

Witam!
Bardzo proszę o przesłanie mi materiałów, testu, pytań do egzaminu specjalność instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych na adres: magda_7800@poczta.fm
z góry dziękuję

Witam
bardzo proszę o materiały na maila :-) edyta.rud@gmail.com
Z góry wielkie dzięki.

Witam,
Również bardzo proszę o przesłanie materiałów na maila: kubusw80@o2.pl.
Dziękuję.

ja również proszę o te materiały - przemekinstal@poczta.fm

...i ja też o te materiały poproszę jeśli można...
lew.monika@op.pl

Witam
na allegro znalazłem poszukiwane materiały:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=553916711
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=550291898

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.