273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

czy i ja moglbym dostac ?
dario_arch@interia.pl
dzieki :-)

Witam,
Widzę, że zostałeś wręcz zasypany prośbami o przesłanie materiałów na egzamin:) Jeśli nie sprawi Ci to problemu to chętnie się dołączę do tych próśb:) Przymierzam się do zrobienia uprawnień i poszukuję wiedzy... Z ciekawości zapytam: czy kończyłeś PW? Jaki wydział może IŚ?:) MOże nawet COW-y? :)) Pozdrawiam.
Darek
PS: Mój e-mail: dar00@poczta.fm

POSIADAM TEST JAKI BYŁ NA KURSIE NA UPRAWNIENIA W KWIETNIU TEGO ROKU:)
PROSZĘ PODAC MEILA TO Z CHĘCIA PRZESLE:)

fredo40i4@o2.pl - z góry dziękuje

zdaje 15 maja...jesli mozesz to przeslij mi ...
mixnazywo@interia.pl

wybacz zlego e-maila podalem.Prawidlowy to mixnazywo@poczta.fm

Cześć
Czy tez bym mogła dostać te materiał z góry dziękuje
czeloo@o2.pl

Czy ma ktos testy z rozwiązaniami na uprawnienia budowlane. Jesli mozecie wyslijcie mi na maila farba101@gazeta.pl Dzieki

Ja również byłabym bardzooo wdzięczna: aisab44@wp.pl z góry Wielkie Dzięki!

również proszę o maila. Z góry dzięki
doktor.andrzej@gmail.com

ja tyz do powyższego sie dolączam i bradzo prosze o materialy ekuc@poczta.onet.pl

ludzie z nieba mi spadliście, jesli jest taka mozliwosc rownież prosze o odpowiednie materialy do egzaminu, bede bardzo wdzięczna ;)
moj mail:
izabela.konieczny@gmail.com
pozdrawiam :))

Witam
W tym roku jesienią zamierzam przystąpić do egzaminu na uprawnienia budowlane(w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych). Poszukuję testów, pytań (wraz z odpowiedziami jeśli to możliwe) do w/w egzaminu. Będę wdzięczny za pomoc.
Mój namiar: marwzi@wp.pl
Z góry wielkie dzięki.
Marek

Witam,
Ja również poproszę o przesłanie mi materiałów jakichkolwiek, które mogą mi pomóc przygotować się do egzaminu na uprawnienia (inst. sanitarne).
Mój e-mail:
asiamisia@wp.pl
Dziękuje
Asia

Ja także poproszę, marciello1@gmail.com

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.