283
282
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

Ja również byłabym bardzooo wdzięczna: ws.went@gmail.com z góry bardzo dziękuję !

elo ludziska, czy moze i mi ktos podeslac te materialy?
moj mail to :
nana248@interia.pl
z gory dzieki
Natali

Witam. W listopadzie zdaje egzamin na uprawnienia sanitarne do projektowania. Może ktoś ma jakiś materiały przygotowujące? Sam chętnie wymienię się tym co mam. Pozdrawiam
mariushek25@interia.pl

Witam w tym roku przystępuje do egz.na uprawnienia budowlane sanitarne jaśli macie jakieś materiały do egzaminu prosze o meila .dzieki
karolwielki@op.pl

niezgoda.kinga@gmail.com
prosze o przeslanie mi tych testów

Aktualne pytania (500 szt.) na egzamin pisemny są już opracowane na allegro. Można również kupić pytania na egzamin ustny (3 000 szt.).
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=774339335

Bardzo prosze jesli jeszcze masz o przesłanie materiałów z egzaminu na uprawnienia w branży instaklcji wod-kan, gaz

Bardzo prosze o przesłanie materialów na aegzamin na uprawnienia bud. w branży instalacji wod-kan
nbjola2@onet.eu pozdrawiam

Witam! Ja również przygotowuje się na egzamin listopadowy i byłabym wdzięczna baaardzoo o przesłanie materiałów... na adres: aisab44@wp.pl Temu kto się zlituje Wielkie Dzięki!

JA rowniez porposze o materiały na adress thegarrett@poczta.onet.pl instalacje sanitarne

Ludzie kochani, ja dopiero zabieram się za naukę (nie miałem czasu) bez zestawów nie dam rady :) Z góry wielkie dzieki za wszelką pomoc : p.mazurek80@gmail.com

Macie aktualne albo najnowsze materiały do egzaminu. Prosze o przesłanie. Egazmin jakoś w maju chyba trzeba sie zacząć przygotowywać. Interesuje mnie branża sanitarna - wykonawcza i projektowa. arbit@onet.pl
Pozdrawiam

Jeśli można dostać jeszcze materiały do egzaminu na uprawinienia wykonawcze branża sanitarna, to ja również poproszę na natka245@vp.pl. Z góry dziękuję:)

Hej, ja też bym była chętna na metriały do egzaminu na uprawinienia wykonawcze branża sanitarna :) Dziękuję bardzo :)
A czy może ktoś z Was zdawał lub orientuje się jak wygląda egzamin w Łodzi? Czy dużo osób przystępuje i jaka jest zdawalność? Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje bo muszę się zdecydować czy zdawać w Łodzi czy w Poznaniu. Pozdrawiam

Zapomiałam wpisać maila: musielakk@o2.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.