273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

No i jeszcze ja. Potrzebne na egz USTNY i PISEMNY SANITARNE do PROJEKTOWANIA i WYKONAWSTWA.
Bardzo byłabym wdzięczna.
zupoplaw@wp.pl

Bardzo proszę o maila również do mnie. garnicall6@gmail.com

a czy może mi również podesłać te materiały na e-mail gremar1980@o2.pl?? z góry dziękuje

jeśli udało Ci się zdobyć materiały na egzamin upr wykonawcze branża sanitarna podeślij proszę na e-mail gremar1980@o2.pl

Witam
Mam to szczęście że jestem już po egzaminie pisemnym i ustnym na uprawnienia budowlane wiosna 2010r. Było ciężko ale powiem szczerze, podczas egzaminu liczą się trzy rzeczy: wiedza, spryt i szczęście, jak zresztą w każdym egzaminie. Pamiętać należy iż podczas egzaminu ustnego nasz brudnopis, naszą kartkę z odpowiedziami oddajemy szacownej komisji(wiele osób myśli że będzie czytało odpowiedzi z tej kartki). Solidne przygotowanie daje dużą gwarancje na zdanie egzaminu. Przez długi okres czasu zbierałem materiały do nauki. Moja ofertą sprzedaży dotyczy właśnie tych materiałów. W swoim zakresie obejmują one przede wszystkim uprawnienia konstrukcyjno-budowlane ale też i drogowe . Koszt takiej płyty ze wszystkimi materiałami to zaledwie 30zł. Powiem szczerze że sam podczas kompletowania wszystkich materiałów do nauki zakupiłem wiele plików przez różne płatne strony i aukcje. Płytę wysyłam na Państwa adres zaraz po wpłacie należności na konto.
A oto E-meil kontaktowy: g.michalski@poczta.pl

Witam
Mam to szczęście że jestem już po egzaminie pisemnym i ustnym na uprawnienia budowlane wiosna 2010r. Było ciężko ale powiem szczerze, podczas egzaminu liczą się trzy rzeczy: wiedza, spryt i szczęście, jak zresztą w każdym egzaminie. Pamiętać należy iż podczas egzaminu ustnego nasz brudnopis, naszą kartkę z odpowiedziami oddajemy szacownej komisji(wiele osób myśli że będzie czytało odpowiedzi z tej kartki). Solidne przygotowanie daje dużą gwarancje na zdanie egzaminu. Przez długi okres czasu zbierałem materiały do nauki. Moja ofertą sprzedaży dotyczy właśnie tych materiałów. W swoim zakresie obejmują one przede wszystkim uprawnienia konstrukcyjno-budowlane ale też i drogowe . Koszt takiej płyty ze wszystkimi materiałami to zaledwie 30zł. Powiem szczerze że sam podczas kompletowania wszystkich materiałów do nauki zakupiłem wiele plików przez różne płatne strony i aukcje. Płytę wysyłam na Państwa adres zaraz po wpłacie należności na konto.
A oto E-meil kontaktowy: g.michalski@poczta.pl

Jeśli można dostać jeszcze materiały do egzaminu na uprawinienia branża sanitarna, to ja również poproszę na bigmaniek82@wp.pl. Z góry dziękuję:)

witam wszystkich, czas nagli i trzeba przysiasc do nauki, jeśli bylby ktos tak uprzejmy i udostepnil naterialy na egzamin upr budowl branzy instalacyjne wowczasbylbym bardzo wdzieczny, dziekuje grebb@wp.pl Grzegorz

witam
Jeśli istniej jeszcze możliwość otrzymania materiałów do egz. na uprawnienia instalacyjne sanitarne, to proszę o przesłania: grzesiekkkkk@poczta.fm

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Szukam testów i pytań na egamin budowlany b. sanitarna. Nora

Ja pierd*** co za żenada, przecież to są egzaminy na SAMODZIELNE funkcje techniczne, jak wy ludzie możecie się tak kompromitować i tylko wyciągać łapy na gotowe, bez jakiejkolwiek własnej inicjatywy i pomyślunku, przecież te pytania są ogólno dostępne i do zciągnięcia choćby ze stron PIIB. Co za banda nierobów i leni.....a potem chce taki jeden z drugim 4000 na rękę jak nawet nie potrafi sam myśleć...

Potwierdzam opinie kolegi... A potem wypadki, wpadki i inne różne. Ku...a WSTYD! Do roboty leniwce.

Dla specjalności sanitarnej dobry podział i zakres pytań jest na e-uprawnienia dobra jest tabelka z zakresami aktów prawnych tylko dla naszej specjalności. Oprócz tego artykuły spoko, bo poruszaja najczęstsze problemy przy składaniu wniosków i uzupełnianiu ksiażki praktyki. Pare razy przydało sie to. Ucze sie na egzamin w listopadzie już pare dni i widze że dzięki takiej pomocy z internetu można zaoszczędzić sporo czasu zamiast czytać rozporządzenia w całości...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.