283
282
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

proszę Was o przesłanie na meila roman01@op.pl materiałów (testy, akty prawne, normy, testy). Zdaje teraz egzamin na uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych , wentylacyjnych, gazowych , wodociągowych i kanalizacyjnych i potrzebuję jakiegoś punktu zaczepienia. Dlatego jeśli ktoś z Was posiada jakieś materiały i wie mniej więcej jak wygląda taki egzamin to proszę o kontakt pod w/w meila. Z góry dziękuję bardzo.

Hej przeslij jakies materiały, co? mój meil to roman01@op.pl , z gory wielkie dzieki ...

Witam wszystkich Ja również zdaję teraz w maju Branża sanitarna Proszę o materiały na maila norfi@wp.pl Z góry dziękuję

Jezeli bys mogl mi przeslac to bylabym Ci bardzo wdzieczna poniewaz tez zdaje w tym roku ;)
moj E-mail to kasiamurasia@wp.pl
z góry wielkie dzieki ;)

Witam Forumowiczów. Ja także prosiłbym o przesłanie bazy materiałów przydatnych na egzaminie z instalacji sanitarnych. Oto mój namiar: dosia1978@interia.pl. Dziękuję :-)

W maju będę zdawał egzamin na uprawnienia do projektowania z branży instalacji sanitarnych we Wrocławiu. Poszukuję wszelkiej pomocy w przygotowaniu się do pozytywnego zakończenia tego egzaminu. Mój adres to: ekobob@ekobob.pl

instalacje0@op.pl

Oo piekna Indonezjo! Poprosze rowniez. lukast13@wp.pl
Dziekuje z gory!

Jeśli to możliwe ja również proszę o materiały do nauki na egzamin budowlany- interesuje mnie branża sanitarna. Z góry dziękuje.
m-ratajczak@o2.pl

Witam, mam pytanie poniewaz doszły mnie słuchy że nie potrzebne są uprawnienia do projektowania wentylacji do określonej ilości powietrza wentylowanego? czy to prawda? a jesli tak to jakie to są parametry? i gdzie mozna takie uprawnienia zrobic, za ile i czy po Inzynierii Środowiska nie ma problemu z podejściem do egzaminu? z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam

Jakmozesz to tez poprosze jernek22@o2.pl

To ja tez poprosze:

pmiodek@interia.pl

Zatkało mnie!!! Aż tyle postów z prośbą o przesłanie materiałów na egzamin..... już wiem dlaczego jest taka duża ilość błędów projekcie..... uprawnienia to jedno a widza to drugie. Po co wam studia i praktyka jak prostego egzaminu zdać nie potraficie....

Jeśli ktoś zdobył pytania na egzamin na uprawnienia budowlane z branży sanitarnej ( na wykonawcze) to wielka prośba o przesłanie na adres dorotahw@wp.pl

jest tu może ktoś kto zdaje w opolskiej izbie na uprawnienia instalacyjne??

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.