273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

Cześć!
Czy ktoś mógłby mi przesłać również te materiały...
Bardzo proszę i z góry dziękuję...
Mój e-mail: marcia_pp@wp.pl
Pozdrawiam
Marta

No ja w tej samej sytuacji jestem, no i z ta sama prośbą o materiały na egz. na upr.bud. (sanitarne).
Bardzo bardzo proszę prześlijcie coś.
azeligowski@amitech.pl
adam@os.pl
Pozdrawiam i powodzenia wszytskim zdającym.

Witam!
Ja też zaraz zdaję egzamin, już 30 listopada. Czy znajdzie się ktoś kto mi pomoże i prześle też te materiały?
kozlowski.eng@gmail.com
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Dzięki serdecznie Adam...
Powodzenia na egzaminie życzę...
A masz może przykładowe strony z wypełnienia książki praktyk??
Wiem, wiem... dostałam jedno i jeszcze mi mało... Ehh... te kobiety, nie?? ;)
A może jest jakiś dobry sposób aby się odwdzięczyć??
Pozdrawiam
Marta

Witam serdecznie wszystkich!
Mam taką samą prośbę, gdyby ktoś mógłby mi przesłać również te materiały byłbym bardzo wdzięczny.
Bardzo proszę i z góry dziękuję!
Pozdrawiam.
adam_grzyb@interia.pl

Witam wszystkich!
Mam taką samą prośbę, jak pozostali. Gdyby ktoś mógłby mi przesłać te materiały byłbym bardzo wdzięczny.
Bardzo proszę i z góry dziękuję!
Pozdrawiam.
rufus1976@wp.pl

Witam. Zdaję egzamin ustny 4 grudnia. Byłbym wdzięczny za udostępnienie materiałów - konstrukcyjno budowlane.
piotr1180@wp.pl

Witam. Zdaję egzamin na urawnienia budowlane w zakresie inst. Byłabym wdzięczna za udostępnienie materiałów - a.zoltowska@projprzemeko.pl

To samo pytanie co w watku obok. Dostal cos ktos ostatnio? Ktos opwoeidzial na wasze maile???????????????????????

Proszę o przesłanie materiałów do egzaminu na uprawnienia budowlane (w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych).
hoga09@interia.pl
Z góry dziękuję :)

Dużo nas...ale to dobrze...:)
Ja mam ten sam problem...w czerwcu zdaje egzamin na uprawnienia w zakresie instalacji sanitarnych, gazowych, cieplnych i wentylacyjnych (b/o; projektowo-wykonawcze; lokalizacja-Łódź).
Będę wdzięczna za pomoc "materialną" - opracowane testy oraz materiały na egzamin pisemny i ustny jak i za wszelkie rady i porady doświadczonych projektantów i kierowników budów :)
Z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam,
Marta
szumigaj_marta@interia.pl
GG 4336060

Wiatm
Znalezem informacje ze posiadasz pytania na egzamin. Mam prosbe moglbys do mnie wyslac mailem te infromacje .Pozdarwiam i dziekuje
kp30@o2.pl

Witam!
Zdaje w maju na uprawninia projektowe b/o Więc jezeli ktoś mógłby mi przesłaś materiały na egzamin będe wdzięczen aż do smierci:) Szukam i szukam w necie i nie ma za bardzo czegos konkretnego
Pozdr
tomay8@poczta.onet.pl

Witam Wszystkich bardzo serdecznie. W maju zdaję egzamin na uprawnienia budowlane i będę wdzięczna za przesłanie materiałów na egzamin (opracowane testy oraz materiały na egzamin pisemny i ustny). Spesjalność konstrukcyjno budowlana. Z góry dziękuję.
melacha1@wp.pl

Robert, Dobrodzieju!
Jeśli to nie problem, proszę prześlij testy z odpowiedziami. Zdaję w maju na uprawnienia wykonawcze- instalacje sanitarne. Z góry dziękuję. alter58@wp.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.