273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

Witam. Mam prośbę o przesłanie mi materiałów do tego egzaminu. Branża sanitarna.
aleksander014@vp.pl
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Aleksander

Witam!
Przyłączam się do prośby o materiały. Z góry baaardzo dziękuję. Mój mail kasjapa@interia.pl

Witam serdecznie wszystkich zestresowanych egzaminem,
ja także prosiłbym o materiały dotyczące egzaminu.
Moj mail fu.merde@gmail.com.
Wkrotce tez powinieniem byc w posiadaniu materialow ktorymi chetnie sie podziele.
pzdr
Jacek

witam.
ja też bardzo proszę o materiały
z góry dziekuje
pozdrawiam
kpl29@wp.pl

Czy ktoś ma jakeis pytania do egzaminu na uprawnienia budowlane

Bradzo prosze
o.zoltowska@wp.pl

Bardzo proszę o jakiekolwiek materiały... zwłaszcza jeżeli chodzi o egzamin ustny
didianka@op.pl

Witam wszystkich. Proszę o jakieś materiały. mic10a@interia.pl

Witam
W zeszłym roku zdawałem na uprawnienia do proj. i kier.rob.bud. - mam materiały w wersji elektronicznej - rozwiązany test - (wszystkie specjalności)- stan prawny na czerwiec 2007 ale chyba niewiele się zmieniło, chociaż warto sprawdzić w swojej dziedzinie. Na teście miałem prawie wszystkie pytania ze strony Polskiej Izby Inżyn. Budown. - na 90 pytań 5 nowych a reszta się powtarza. Mam również pytania z odpowiedziami na ustny.
henrykkosinski@gmail.com

Witam
Proszę o pytania na egzamin test i ustny z odpowiedziami
monilen@toya.net.pl

Będę wdzięczna za przsłanie materiałów na adres ewakp1@wp.pl
Z góry dzięki

Oj moi drodzy przyszli uprawnieni inżynierowie. Pomocy pomocy pomocy. OK. Pomogę zdać bo sam zdałem w listopadzie 2007. Jeśli chodzi o testy to wystarczy opanować zestaw zamieszczony na www.piib.pl. Jeśli ktoś chce iść na prościznę, to proszę o maila na adres artimrock@poczta.fm
Jeśli chodzi o ustny, to wystarczy znać 2 najważniejsze ustawy (każdy wie chyba jakie) i normy podane na stronie izby.
To w ogromnym skrócie tyle. Głowy do góry.
Pozdrawiam

Ja również proszę o jakiekolwiek testy, pytania. Mj mail iza.ztk@wp.pl
Z góry dziekuje

Witam
Rowniez bym prosil o materialy. Szczegolnie na ustny :-)
Z gory dziekuje.
Pozdrawiam.
lucas79@o2.pl

Proszę o przesłanie materiałów na adres kudra@autograf.pl
Z góry dziękuję

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.