273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

jeśli to mozliwe bardzo proszę o przesłanie również dla mnie.
instalacje0@op.pl
Z góry bardzo dziękuję

I ja poproszę
kyllu@op.pl
Dziekuję

może sie jeszcze załapie
nikolajewicz@wp.pl

proszę też o te testy z odpowiedziami
norfi@wp.pl
Dzięki serdeczne Pozdrawiam

bardzo proszę o materiały do uprawnień budowlanych specjlność instalacje
bodan22@go2.pl

Witam,
Czy mógłbym prosić o przesłanie "posiadaczy" w/w materiałów na adres jacekh1978@o2.pl
z góry dzięki

O rany dopiero dzisiaj Was znalazłam, wcześniej mnie to nie interesowało, ja tez bym poprosiła. Mój adres ruda141@wp.pl

Ja rowniez spozniony.. :/ dolanczam sie do prosby poprzednikow. Moj adres seadaz@gmail.com... z gory dziekuje i pozdrawiam.

agaszym27@interia.pl :) dziekuje

tomasz.pi@interia.pl i z góry dzięki :)

Jesli jeszcze tu zajrzysz to dla mnie równiez poprosze o te złote pytania i niech ci ziemia lekka bedzie. Mój adres: kalarepka2@wp.pl

Witam.
W listopadzie podchodzę do egzaminów na uprawnienia budowlane z branży instalacji sanitarnych - wykonawcze - sieci i instalacje wod-kan, gaz, wentylacja.
Czy możesz podzielić się uwagami, pytaniami i innymi zagadnieniami odnośnie egzaminów na uprawnienia?
Będę bardzo wdzięczny.
t.zienkiewicz@poczta.onet.pl

Ja również po proszę o materiały jeśli to nie problem. robertvonadamek@gmail.com Z góry dziękuję

Jeżeli się załapię to będzie fajnie - mój adres: sfartmart@wp.pl ---- DZIĘKUJĘ!

Ja tez poproszę kogoś o przesłanie tych materiałów
Przemo_206@wp.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.