273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

Witam. Widze, że ostatni wpis odbył sie miesiąc temu, ale moze ktos jeszcze tutaj zagladnie i wysle materiały na egzamin. Bede bardzo wdzieczny;-)Do egzaminu jeszcze sporo czasu ale chetnie zaznajomilbym sie z materialem. Pozdrawiam.
koniecznypiotr@o2.pl

witam - widzę ze temat nadal aktualny, wiec jesli ktoś ze szczesliwie obradowanych, lub sam darczyńcaq;-) mógłby przesłać na mój mailik materiały byłbym wdzięczny -- z góry wielkie dzięki !!!
krzysiaj@wp.pl

Witam,
Jeżeli możesz przesłać testy na uprawnienia budowlane także dla mnie to bardzo proszę. Mój e-mail: lolorama@o2.pl
Pozdrawiam

Proszę także o przesłanie
i_dz@o2.pl
dzięki!

Bardzo proszę o przesłanie i mnie tych materiałów na adres: Milena2003@o2.pl
Serdecznie dziękuję
Milena

Hej. Czy ktos z Was moglby mi podeslac wspomniane na poczatku przez Roberta materialy?:) Z gory dzieki podaje maila mmarcin25@poczta.onet.pl
pozdrawiam all

Jesli mozna popraosic o przeslanie materialow na adres sasza69@gmail.com.
Bede bardzo wdzieczny.

cześć
też bym prosiła bardzo
nikolajewicz@wp.pl
może sobie Robert daj swojego maila i my Ci prześlemy wiadomości z prośbą o te materiały bo jak będziesz miał wpisać 100 adresów to........ o mój Boże
pzdr
BEATa

Witam wszystkich
Czy ktoś mógłby mi wysłać udostępnione przez Roberta materiały do egzaminu na uprawnienia budowlane. Będę bardzo wdzięczna
mój adres mrowisko@vp.pl

Witam wszystkich
Czy ktoś mógłby mi wysłać udostępnione przez Roberta materiały do egzaminu na uprawnienia budowlane. Będę bardzo wdzięczna
mój adres mrowisko@vp.pl

Bardzooo proszę o materiały na egzamin na adres acha.4@poczta.fm! Z góry dziękuję!

Bardzo porszę o przesłanie materiałów na egzamin. Z góry dziękuję.
ajagnieszka@tlen.pl

prześlę dzisiaj wieczorem wszystkim od mojego ostatniego wpisu. Pozdrawiam

moja skromna osoba też prosi o wsparcie materiałami:)
pawgut@op.pl

ja też bym poprosił
cwu@o2.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.