273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Termiko kocioł kotły piec piece

Ja mam Grunfosa już 16 sezon i działa bez zarzutu. Co do LFP to nie wiem bo nie miałem z nim do czynienia. Przed zakupem zastanawiałem się, bo Grunfos był droższy, ale teraz nie żałuję.

Chyba 6 Sezon :-)

16 sezon, tak tak :)

Kociołki jak kociołki ale Termiko nie są złe. Myślę że są jakościowo i funkcjonalnie dobrze wykonane.

witam.Jaki wybrać sterownik bezprzewodowy do kotła Astro??????

Najlepiej kup Eurostera.Nie ma z nimi kłopotu na pasmach bezprzewodowych.Brak zakłóceń. Ja już go mam 2 sezon i jak dotychczas działa ładnie.

Ja kupiłem kocioł termiko z tego modelu Astro-w2 który znalazłem przez Allegro.Zanim jednak go kupiłem musiałem upewnić się że naprawdę jest on warty zainteresowania i odwiedziłem firmę osobiście.Polecam go teraz znajomym bo można palić i miałem i ekogroszkiem.Ma też dod.ruszt wodny.
Każdy ma prawo wyboru a na rynku jest ich obecnie tyle że trudno się zdecydować ale warto wybrać się do firmy by widzieć kocioł osobiście.

Polecam piece Kotłospaw .Firma oferuje kotły centralnego ogrzewania na paliwo stałe, kotły miałowe, kotły wszystkopalne, kotły na eko- groszek, na drewno.To bardzo dobre kotły i firma z wieloletnim doświadczeniem.Polecam sprawdzić też ich kotły.

Witam, właśnie zainstalowałem Astro W-2. Bardzo dobrze wykonany i świetnie wygląda. Mam prośbę o ustawienia. Moc 19 kW , sterownik Titanic. Z góry dziękuję.

Ja mam kocioł z przedsiebiorstwaTermiko.Sprawdzony przez 3 sezony. Mam automatyczny dwupalnikowy z stalowo-żeliwnym podajnikiem ślimakowym. Co mnie skłoniło do tego wyboru ? Piece z tej firmy są solidnie wykonane i mają cenę przystepną. Mam palnik TS (żeliwo-stal) więc jak dla mnie bardzo dobry. Pełen automat i wygodny dostęp do czyszczenia pieca. No i tez istotne- ja wybierałem i ustalałem indywidualnie jak ma byc zrobiony czopuch bo potrzebny mi był niestandardowy.Ja sie na nim nie zawiodłem ani razu, wręcz przeciwnie- super kocioł.Mam nadzieje że wiele lat mi posłuży.

Dla zainteresowanych i ciekawskich mogę udzielić telefonicznie informacji:......tel.782-781-114

Panie Adamie, czy ustawił już Pan swój piec? Jeśli tak, to bardzo proszę o podpowiedź, bo ja mam ogromne problemy. Dodam że mój piec jest o takiej samej mocy, również ze sterownikiem Titanic.
Za pomoc z góry serdecznie dziękuję.

Pani Doroto.Niech Pani zadzwoni do producenta sterownika. On Pani wyjaśni jak ustawić proces podawania.
A może ma Pani kiepski opał. Możliwe ze tak jest.
Czasami opał jest winien takiej sytuacji.Ja mam sterownik Iryd z Pid wiec nie pomoge w ustawieniach menu sterownika.U mnie jest inne.
pozdrawiam

Kocioł dotarł wczoraj.
Bez zastrzeżeń.
Wszystko dostałam tak jak było uzgodnione
Piec wygląda bardzo solidnie
Polecam.

Podobnie jak większość tutaj miałem dylemat co wybrać.
Wertując Allegro znalazłem namiar na firmę: Termiko
Polecam wszystkim, zadzwoniłem i dopiero trochę mi się rozjaśniło w głowie.
Wyczerpujące informacje na temat kotłów, palników a przede wszystkim co uważałem za sprawę drugorzędną dobranie odpowiedniego sterownika.
Pierwszy raz ktoś zapytał czy to nowy czy stary dom, o powierzchnię m2 i jak jest ocieplony.
Po rozmowie dobrano mi odpowiedni kocioł którym już palę.
Dziękuje i pozdrawiam panów z Termiko

Długo czekałem ale sie doczekałem.Kocioł już założony.Pali super.Jestem bardzo zadowolony z działania bo jednak był to zakup przez internet i jakieś małe obawy co do jakości miałem. Ale całe szczęście wszystko wyszło ok.

cześć wszystkim

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.