273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Termiko kocioł kotły piec piece

Ciekawe są te pakiety termiko komfort.-za niewielkie pieniążki np.mechanizm bez zawleczki ,niebo do ziemi jesli chodzi o łatwośc użytkowania.No i bieg wsteczny przydatny jesli chcesz odkręcić klapkę i opróżnić szybciej kosz. lub przy zablokowaniu.
Ja dopiero latem co prawda bede kupował ale juz zdecydowałem że od nich wlasnie.Cena i jakość są na dobrym poziomie.Kocioł oglądałem też osobiście i mi się spodobał a byłem w 4 firmach tego dnia.
pozdro.Krystian

ja też czekam jak mrozy puszczą z mężem i wybieramy sie do nich po kocioł.Mam nadzieje że na żywo też mi się spodoba:).

a palnik ten drugi co pokazują na zdjęciach to ekoenergia.

tak to palnik Ekoenergi.chyba.tak wyglada ale są też inne firmy co robią dobrego Brucera.zadzwoń i zapytaj ich.

witam wszystkich.Ja u nich byłem wczoraj i nie wiem skąd masz te wiadomości,Sprzedawca uświadomił mnie poprostu że pracują do 16godz w firmie a po 16 odbieraja tylko infolinie i ja ich rozumiem skoro ktoś zaczyna pracę o 6 rano to nie bedzie na zawołanie 24 godz na dobę.Ja kociol kupiłem i czekam na dostawę.

Ja kupiłem kocioł 2 tygodnie temu.Odpaliłem.ustawiłem sterownik i na razie odpukać super się spisuje.oby tak dalej.Jednak z kotłem podajnikowym to jest wygoda.pozd

Witam.czy warto kupić termostat pokojowy.........?Mam kocioł astro.proszę o opinie

Witam, również jestem zainteresowany zakupem Astro. Mam pytanie, który palnik wybrać. Żeliwny czy stalowo-żeliwny? Będ używał głównie eko groszku

Do groszku to polecam ci cały żeliwny ale jesli bedzie suchy bo jak wilgotny to lepiej stalowo żeliwny.Zależy właściwie od tego czy masz gdzie składować opał.Ja mam stalowo żeliwny i cyka jak zegareki.Bez najmniejszego problemu mimo że mam lekko wilgotny opał,bo nie mam go gdzie trzymać i kupuje prosto z placu.

Dzięki. Opał trzymam w piwnicy, kupuję wcześniej wiec jest suchy. Czy warto dokupić panel pokojowy Pilot R?

Tak warto.Jedna zima i cie zwróci z nawiązką.O wiele mniej myślę że ci kocioł spali.Ja mam i używam go w trybie termostatu pokojowego.Nie ma efektu przegrzewania domu.
pozd. Adrian

Re: Kocioł C.O.
Ja mam Termiko Astro i nie narzekam. Dobre kotły ale bardzo ważne jest umieć obsługiwac piec i właściwie go wyregulować. Jeżeli masz wilgotną piwnicę i piec poza sezonem grzewczym "poci się" to napewno szybciej blacha z czasem przerdzewieje. Trzeba też kocioł często czyścic, bo pod warstwą sadzy gromadzi sie wilgoć powodująca cicha korozję.Kupujecie kocioł to dbajcie o niego jak o samochod ,dokonujcie przeglądów,używajcie dobrego opału a napewno nie zawiedzie.

Bardzo dziękuję za podpowiedź.
pozdrawiam

A co myślicie o sterowniku PiD (proton, ognik ...) do Astro w-2 19 kW. Taki zamierzam kupić i proszę o opinię, może ktoś ma coś takiego zamontowane.

Puma pid jest dobra ale droga.Z tego co wiem z tysiączka ponad kosztuje chyba.Ja mam Tytanik i bardzo go sobie chwale.Wybór nalezy zawsze do użytkownika.Teść sam kupił sobie Pume pid i tez zadowolony wiec nie ma reguły.............
Ja mam pytanko właściwie z innej beczki.Jaką pompę kupić (marka i oznaczenie) do domu o wysokości pionu 3m.polecacie LFP czy Grunfos?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.