273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

piece z pleszewa

Też słyszałam o tych kotłach Fireeco ze sa rewwelacyjne. Planuje zakup kotła i zamierzam się udać do nich

witam .a czy ktoś wie na temat kotłów Witkowskiego.

Ja mam model Fargo firmy Fireeco już 5 lat mało spala i się wogóle nie psuje

odnośnie kotłów fire eko to jakie mają palniki ,bo dużo oferują brucera albo ekoenergie ja chcę palić ekogroszkiem imiałem i zdod paleniskiem.Mam do ogrzania 120m+120 bojler budynek nowy ile KW muszę mieć kociołek

Witam ponownie.Czy ktoś słyszał o firmie MGspaw z Jarocina co oni robią za kociołki .Wcześniej ogłaszali się na allegro ,była dość przystępna cena.Proszę o opinie .

Słyszałam że Firma Fireeco robi palniki nowej generacji i że bardzo dobrze spalają one miał i ekogroszek

Kocioł ok by3 mały problem z ustawieniem sterowania .Po telefonie i poradach technicznych .jest dobrze 150m 30 kg groszku słabej jakości polecam

[quote:pablo]odnośnie kotłów fire eko to jakie mają palniki ,bo dużo oferują brucera albo ekoenergie ja chcę palić ekogroszkiem imiałem i zdod paleniskiem.Mam do ogrzania 120m+120 bojler budynek nowy ile KW muszę mieć kociołek[/quote]
Jak już to proponuję palnik Ekoenergia II-ej generacji, dobrze prscują chociaż na początku zanim się dotrze może zerwać kilka zawleczek. Dobrze spalają miały ale pod warunkiem że jest to miał a nie konsystencja piaskowa.
Jeśli domek dobrze ocieplony to wystarczy 12kW do max 17 ale to już z dużym zapasem.
Jak coś to proszę pisać: karoka65@gmail.com
nie zawsze mam czas żeby tu zajrzeć.

Z tego co słyszałem to Firma Fireeco ma swoje jakies palniki gdzie bardzo dobrze spala sie mial i ekogroszek ale na zyczenie klienta moga ez zamontowac palnik ekoenergia 2

JA RÓWNIEŻ OSTRZEGAM PRZED ZAKUPEM PIECA OD PANA MOCKA Z PLESZEWA, STOSUJĄ CIENKIE BLACHY , SPAWY SĄ TRAGICZNE NIE POLECAM TYCH PIECÓW ,SPRZEDAJĄCY JEST TYLKO MIŁY JAK CHCE OPCHNĄC PIEC A POTEM ............SZKODA GADAC MOŻNA GO SPOTKA NA ALLEGRO.

Oj pleszewiaki, pleszewiaki, jeden drugiemu dupę obrabia.

Witam na forum. Przymierzam kupić kocioł Witkowskiego 19kw z podajnikiem ,palnik ekoenergia ,chcę sie dowiedzeć jak się sprawuje i czy warto kupić czy ktoś poleci może inną firmę .Fireeko też mają przystępną cenę tylko jak przy spalaniu ekogroszku i miału się zachowuje .Proszę o doradztwo ,może ktoś ma te kotły co może się podzielić opinią .Czekam na odpowiedzi.

Z tych wszystkich opini to sam nie wiem co jest grane,może sami producenci wchodzą na forum i mieszają

[quote:pablo]Z tych wszystkich opini to sam nie wiem co jest grane,może sami producenci wchodzą na forum i mieszają[/quote]
W większości przypadków jest tak jak piszesz.
Nie trzeba się logować żeby się samemu wychwalać albo obsmarować firmę sąsiada z za płotu.
Co wpis możesz pisać pod innym nickiem.
Ja nie produkuję, tylko sprzedaję a posługuje się cały czas tym samym nickiem z resztą tak samo jak na forummuratordom.
Jeśli chcecie konkretnej porady radzę tam zajrzeć a nie czytać to co piszą producenci kotłow i sprzedawcy wegla którzy robią to samo co ci pierwsi.
Dziwne że jeszcze administracja forum nie wprowadziła obowiązku rejestracji i logowania żeby można było coś napisać.

Witam karoka ,no właśnie tak jak piszesz powinna być rejestracja .Ktoś co chce się dowiedzieć konkretnych rzeczy na temat kotła to konkurencja go tak opisze że się wszystkiego odechciewa.Karoka postaram się napisać na twojego i-mil może coś mi doradzisz .Pablo (śląsk)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.