265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

piece z pleszewa

tylko termiko.solidna firma.i dobry serwis.ich kocioł ogrzewa mi dom od 8 lat.

Ja polecam Termiko albo Defro.Bardzo dobre kotły.Ja mam Defro a moja Mama Termiko i też jest bardzo zadowolona.

Ja mam kocioł firmy Kostrzewa Polecam.Termiko nie wiedzialem wiec nie mogę sie wypowiadać

termiko dobra firma.polecam

ponoć dobry.szczególnie model Astro z dwoma paleniskami.Kuzyn ma i chwali.

Ja mam Termiko,i gra gitara:)

oooo patrze ze Termiko sie rozszalało na forum, nie za duzo tego ? Kto uwierzy w taką reklame ?

no, ostro dają po bandzie


wpadaja w euforie co jakis czas,teraz zapanuje cisza przed nastepna burza

te kociolki musza byc DOBRE,brak ich na allegro,wyprzedali wszystkie

Mocek.badziewie jakich mało.to te kotły brucer na allegro.

Witam serdecznie
Czytam kochani waszych tutaj opini i wniosków
i stwierdzam ze jestem w kropc.
Mam chęc na zakup pieca na eko groszek z pleszew lecz dowiedziałem sie ze duzo firm z Pleszew podszywa się pod tą firme pierszą i są problemy z jakoscią
. Dlatego wolę zapłacić tyle co trzeba i wymagać jakości Chińskie są zawsze taniej i wiadomo --- a ja nie mam czasu na naprawy reklamacie i ttd Pozdrawiam

poszukuje rzeczoznawcy do pieca bo mi blacha w środku pękła i zaczeła ciec woda piec ma 1 rok i do wyrzucenia a producent orzekł że żle paliłem a paliłem drewnem i węglem, mam piec cichewicza , byłem już w sądzie i chyba wyjdzie że nie trzeba palić tylko ze ściereczką czyścić i pucować aby nie kurzyć rok i do wyrzucenia , jak wygrac z tak nieuczciwymi producentami

Posiadam od 8 lat piec miałowy firmy EKOMET Albil 17 (wysoki). Rewelacja. Instalują w nich sterowniki GECO. Moim zdaniem ta firma robi najlepsze sterowniki do piecy. W tych piecach nie potrzeba wkładu kominowego. Fakt piec był drogi. Ale znajomi kupili tanie konstrukcje i leżą już dawno na złomie. Nie wspomne o kominie (wykwity na ścianach).

Ja kupiłem kocioł z firmy Gizex w Pleszewie i nie moge złego słowa o nim powiedzieć. Pracuje już ponad 6 lat i jedyne co w nim wymieniałem to ślimaka. Ale po takim czasie użytkowania wcale się temu nie dziwie. Serwis szybko przyjechał, zrobił co należy i grzeje dalej. Myśle że ta zła opinia o kotłach pleszewskich jest troche wyolbrzymiona

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.