273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

piece z pleszewa

Ja z tego kotła od Mocka jestem bardzo zadowolny. Wcześniej miałem kocioł od Stefaniaka i zt ym to dopiero były problemy.


Wczoraj wykwalifikowany hydraulik podłączył kocioł UKS Domino 14 kw zakupiony w państwa firmie .(PPHU Łukasz Mocek)

Ze swojej strony BARDZO dziękuję za natychmiastową wysyłkę pieca i oczywiście za

Znakomity produkt jaki miałem przyjemność zakupić u pana ,jestem bardzo zadowolony

Z jakości wykonania i samego efektu grzania !!!

Z mojej strony może pan liczyć na 100% polecenie w śród osób , co zapytają mnie o jakość

Produktu a już kilka pytało o cenę i jakość , oczywiście wyraziłem swoje głębokie zadowolenie

A ja wam napiszę że nawet od najlepszego producenta kotłów różnie się może trafić.

Zgadzam się z kolegą. Ja mam kocioł od Mocka i jestem z niego zadowolony

Zastanawiam się nad kupnem pieca od Mocka. Opinie są różne, ale na forum każdy pisze co mu na rozum wpadnie. Mój sąsiad ma już 2 lata piec od niego i jest bardzo zadowolony. Na ich stronie jest cała oferta www.kotlydomino.pl

a co sadzicie na temta kotłów z firmy Białek .? uks-n ?

Witam miałem problem z doborem kotła CO do swojego domu, oczywiście tak jak większość najpierw przejrzałem oferty miejscowych dostawców, potem większych marketów budowlanych, po czym przyszedł czas na szukanie w Internecie.

Szukałem czegoś uniwersalnego pod względem opału, i o niezbyt dużych wymiarach.

Po kilku dobrych dniach przeglądania ofert, telefonach i mailach wybór padł na kocioł uniwersalny UKS-N, był dla mnie idealny ze względu na ograniczoną powierzchnię. KUPIŁEM piec na allego o Łukasz Mocka kotły brucer-p POLECAM

też mam piec od mocka i z pełną odpowiedzialnością polecam od nich piece. Dobrze wykonane w przystępnej cenie no i szybka dostawa. zamówiłem na stronie www.kotlydomino.pl

ale bzdurA

ktoś podpowie jaki piec zastosować do pieczarkarni 600m2 ?
z góry dzięki za podpowiedzi.

Kupiłem piec od P.P.H.U. Łukasz Mocek i chce się podzielić moimi doświadczeniami z kotłem od tego producenta! Co do wykonania kotła jestem mile zaskoczony, czytałem wiele negatywnych informacji na temat tych piecy i teraz wie że pewnie konkurencja tej firmy nie miała nic lepszego do roboty i pisała głupoty. Piec wykonany bardzo starannie z blachy grubość 6mm malowany w malarni proszkowej. Typ mojego kotła to piec z podajnikiem brucer. W zestawie pompa, dmuchawa i sterownik. Naprawdę polecam. Kontakt z producentem bardzo dobry, dużo informacji na stronie www.kotlydomino.pl

Witam. Jeśli ktoś szuka dobrego kotła, wykonanego solidnie i z dobrej blachy, z rzeczywistą gwarancja 5 lat to polecam firmę z Kłobucka oto link do ich strony www.piece-ogrodzenia.pl . Ostrzegam przed piecami z marketów. Pozdrawiam.

www.kotlydomino.pl piece z górnej póki. Mam i polecam

Witam! Również mam piec od producenta Łukasza Mocka, pozdrawiam i dziękuje za bardzo dobry kocioł

tak czytam waszych opinii i skłaniam się do kupienia pieca od Łukasza Mocka. Dzwoniłem już wstępnie do tej firmy, dziś jeszcze wycenią mi kocioł gdyż potrzebuje nietypowy i wtedy zapadnie decyzja. pozdrawiam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.