273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

piece z pleszewa

potwierdzam, po trzech sezonach mój piec z podajnikiem na eko-groszek 38 KW zakupiony w f-mie KOTŁO-MET u pana Biernackiego zaczął się sypać i rozpadać jak domek z kart... W kanale spalinowym kawałki blachy można było skubać jak korę z drzewa... Bardzo słaba jakość wykonania pieca (rozbieraliśmy go z fachowcem i jakość niektórych spawów pozostawia b.dużo do życzenia nie wspomnę już o miejscach niedospawanych!) Również jakość użytej blachy jest kiepska. Zdecydowanie odradzam zakup pieca z f-my KOTŁO-MET z Pleszewa, tym bardziej, że moi rodzice oraz kilku ich znajomych, zakupili podobne piece na miał i groszek tej samej firmy i sytuacja się u wszystkich niestety powtórzyła. Producent pewnie zdaje sobie z tego sprawę bo wystawia gwarancję tylko na 24 miesiące.

Noszę się z zamiarem zakupu pieca od firmy "Woźny" lub "Woźny junior"
gdyby ktoś z państwa napisał jakaś opinie na temat pieców tych firm będę wdzięczny, chodzi o duży piec.
z poważaniem J.B

Piece z pleszewa są dobre do chlewa... i tyle. Żeby jeszcze były tanie ale często są droższe niż Ogniwo czy Defro a wytrzymują połowę.

Bo jak się kupuje kocioł to trzeba brać pod uwagę doświadczenie jakie dana firma ma w branży. Ja kupiłem swój od firmy gizex z pleszewa i służy mi już piąty rok bez żadnych zastrzeżeń. Jest tylu producentów w Pleszewie że nie ma co wrzucać ich wszystkich do jednego worka(a w tym przypadku chlewa)

święta prawda

mam pytanie. Czy ktoś z państwa posiada kocioł z zasobniekiem firmy DTO z Pleszewa?? jestem ciekawy jak one się spisują

czy ktoś posiada kocioł z firmy DTO z Pleszewa?? proszę o opinie o tych kotłach, chodzi o te na ekogroszek z podajnikiem

kolego na tym forum prawdy się nie dowiesz ,ponieważ jest to forum
na którym jeden producent pisze głupoty na drugiego ,lub chwali swoje wyroby
np(moja ciocia ma kocioł z tej firmy....... jest super a mój wuja ma kocioł z tej firmy ..... i jest to badziewie
powodzenia

kotły producenta Łukasza Mocka polecam ,dobry kocioł za niską cenne ,
szczerze polecam znam się na kotłach ponieważ jestem hydraulikiem
mama porównanie polecam są ok !!!!!!!!

też polecam kocioł 25 kw Pan Mocka super oferta

[quote: klin]ok ok[/quote]

czy ktoś miał lub ma doczynienia z piecem na miał od GREGORA

i co z tym twoim piecem od Mocka?

Ja polecam kotły firmy Fireeco. Kociołek może trochę droższy ale gatunkowo 1-sza klasa. Kupiliśmy sobie z bratem. Ja mam Farrgo 2 lata juz prawiei żadnych problemów. Mój brat ma 1,5 roku i też działa mu bezproblemowo.

witam wszystkich.na wiosne chce kupic piec na eko groszek na wszystko.od producenta najlepiej z pleszewa.dom 122uzytkowej i garaz jednostanowiskowy.dom w rododendronach 6 n,z archonu.nie chce byc oszukany i gwarancje z umowa.do pieca bedzie dolaczona pompa ciepla/powietrza,na ogrzanie wody.rozwaze wszystkie propozycje.podaje meila piter_82_1982@o2.pl lub nr tel605863490 dziekuje

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.