273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

piece z pleszewa

dobry wybór Panie Robercie. Mam piec od Łukasza Mocka już 7 lat i nie ma co na niego narzekać. Palenisko z 6 blachy, jeszcze na pewno kilka lat w nim popalę, a później znowu odwiedzę tego producenta. Ostatnio oglądałem ich piece na stronie www.kotlydomino.pl, Mój sąsiad też kupił stamtąd i jakość taka sama jak wtedy kiedy ja kupowałem więc naprawdę polecam

P.P.H.U. ŁUKASZ MOCEK - TEN PRODUCENT NIE ODPIERDALA KICHY!!!! POLECAM PIECE OD NIEGO, NISKA CENA, GRUBA BLACHA, SZYBKA DOSTAWA!!!!!!

Grzegoz z Sopotu -jasne! a ja jestem księzniczka śnieżka.

Co za osioł buhahahaha na każdym forum taki sam wpis, "nie odpierdala kichy".

Dziecko w 5klasie podstawówki użyłoby innych słów tworząc nowe nicki.. no ale jednoposotwy bandyta myśli,że ma do czynienia z baranami

prosze chłopcze, tutaj piszesz jako raper z Warszawy:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?213128-P-p-h-u-%C5%82ukasz-mocek

a tutaj jako Wojtas i prawdopodobnie tez jako ten Talaga:
http://www.forumbudowlane.pl/vt/38935/0/p.p.h.u.-lukasz-mocek-producent-kotlow-c.o.-z-pleszewa

WSTYD CHŁOPAKU, WSTYD, TAK TOWARU NIE POCIŚNIESZ

Szkoda słów, jeden wielki wstyd.

Polecam piece od BIADAŁY. Jestem jego pracownikiem i widzę jak są produkowane. polecam.

>>>> KOTŁY Z GIZAŁEK <<<<
NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA CIEBIE I TWOJEGO DOMU

ZAPRASZAMY

PROSZĘ O POMOC W DOBORZE KOTŁA C.O. MAM DOM OCIEPLONY 200m2 + bojler 140L. INTERESUJE MNIE PIEC Z STEROWNIKIEM I DMUCHAWĄ

www.kotlospaw.com

CZY KTOŚ MOŻE COŚ POWIEDZIEĆ O FIRMIE FOKUS

mój tesciu ma piec z pleszewa na ekogrosze 4 sezon i nic wygląda jak nowy, ja mam 2 sezon i tez sprawdza sie rewelacyjnie. Cały dom + bieżącą wodę ( dom klocek r. budowy 1978 6 osób mieszkających ) ogrzałem za 3200 zł. czeskim ekogroszkiem ok. 500zł tona workowanego. w domu mam zwykłe plastiowe okna instalacje w miedzi i ocieplenie 6 cm styropianem reszta technologii z lat
prl-u. w domu mam cały czas 22 stopnie. Grzejniki mam przewymiarowane.

witam wszystkich

byłbym zmuszony zmienić piec poprzedni kupiłem też z pleszewa albo okolic nie pamiętam już od kogo ale szczelił od razu po gwarancji więc tu naprawdę trzeba uważać, postanowiłem że znowu wezmę z pleszewa ale tym razem dokładniej się przyjże wszystkim ofertą i zamówiłem piecyk z podajnikiem właśnie od producenta woźny junior i całkiem spoko, nawet mogę polecić, mało tego postanowiłem starać się o zwrot z UE na podstawie certyfikatu, Pan Woźny właśnie wystawia takie certyfikaty na swoje piece, jednak coś za coś, taki piecyk jest droższy gdyż wystawienie takiego certyfikatu też kosztuje ale zaryzykowałem i się opłaciło

otrzymałem 70% zwrotu z UE całkowitej kwoty z pieca a więc piecyk jak za darmo, do tego jeszcze pełna elektronika, dowóz gratis, wszystko jak na dłoni
naprawdę mogę szczerze polecić
jednak ten zwrot jest zależny od tego z jakiego regionu jesteście, słyszałem że mozna dostać nawet do 75% zwrotu a czasami raptem 30-40% ale i tak się opłaci bo z tego co widze piec z certyfikatem jest o 20% droższy a więc nic sie nie traci a można jedynie zyskać

tyle ode mnie

potwierdzam to co mówi kolega wyżej, na podstawie tego certyfikatu faktycznie można otrzymać zwrot, też o tym słyszałem. Podobno nawet mają wprowadzić coś takiego że kazdy piec bedzie musiał mieć taki certyfikat.

też mam piecy od Pana Woźnego i sobie chwalę,

ale trzeba uważać bo w powiecie Pleszewskim jest dużo takich co klepią piece gdzieś po garażach spawarką za 200zł a sprzedają jako profesjonalna firma

od siebie mogę dodać że taki najłatwiej jest sprawdzić taki kocioł przez jego wagę, jeśli jest ciężki to wiadomo że z dobry a jak lekki to coś z nim nie tak

pozdrawiam

kiedyś miałem okazję widzieć jak powstają piece u Biadały i wygląda to profesjonalnie. blacha z której robią te kotły też robi dobre wrażenie

Witam.Pilnie potrzebuję opinii/porady w sprawie kotła miałowego KWM-S 19kW z 2002 r.,producent Stanisław Penkala,ul.Bałtycka 8,KOTŁOBUD.W skrócie sytuacja wygląda tak:kocioł jest NOWY,z wyprzedaży od osoby prywatnej,znaleziony przy sprzątaniu domu,który ktoś kupił do remontu.Niestety hydraulik,który tylko zobaczył napis Pleszew nawet nie chciał podjąć się jego montażu{bo oszukana blacha,złom,same kłopoty,kup coś innego,itd.}.Czytając wpisy na forum trudno odmówić mu racji.Dlatego moja wielka prośba:może ktoś lub ktoś ze znajomych użytkował/użytkuje ten lub inny kocioł tego producenta?Chętnie spotkałbym się z osobami z okolic Ozimek i Strzelce Opolskie,inne lokalizacje do rozważenia.

Na tym forum az jedzie od jadu. Walka producentów o klientów. Robicie sobie taka antyreklamę że szkoda gadać. Jak tak produkujecie kotły jak siebie chwalicie i opluwacie to ja dziękuję. Połowa z Was klepie kotły w stodołach i rozwalających się szopach. Mamy dzisiaj Google map i widać jak na dłoni Wasze zakłady jaka zajmują powierzchnię. Szukam dobrego producenta ale tu na tym forum zmarnowałem sporo czasu.........To informacja dla osób takich jak ja, żęby nie czytali tego forum w poszukiwaniu pieca. Tylka kilka postów jest rzeczowych reszta to ferment i zamęt.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.