273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

piece z pleszewa

Też mam kocioł z firmy gizex z tymże nie jest to ich produkcja ale import z włoszech - kocioł D'Alessanadro CSI. Kocioł spisuje się elegancko - prawie bezobsługowy a co najważniejsze to bezawaryjnie. Nie żałuje jego zakupu - fakt mogłem kupić tańszy ale pewnie teraz bym się z nim użerał jak sąsiad ze swoim. A tak to nawet rozpalać w nim musze.

Czy ktoś może mi udzielić rady? dlaczego podajnik mi się często zacina? piec już mam 3 sezon.

co sie stalo z termiko jarocin.bankrut czy co.ich kociolkow brak na alegro.zrobcie cos z tym

tralala

jakieś opinie o firmie Pal - Eko z Pleszewa ??

Producent różnych pieców CO - oferuje montaż i konserwację
tel. kon. 512979303

ok ok

124324455646

witam.czy ktos ma lub miał do czynienia z kotłami firmy Mar- Metpol?posiadam kocioł tej firmy 20kw.wodno-miałowy gornego spalania.moja powierznia grzewcza to 170 mk.opalam piec flotem,wiele popiołu nie mam z spalania,tylko bojaczka jest mała stałopalnosc kotła.ktora wynosi ok.8 godz.rozpalam od gory.inna nie dogodnoscia jest to ze nie ma mozliwosci dodawania paliwa podczas pracy kotła,jak juz cos dodam to nie wielka porcje,Prubowałem rozne metody aby zwiekszyc stałopalnosc.raz palilem suchym flotem,raz moczonym,sterownikiem tez ustawiałem rozne parametry,bez efektu.zastanawiam sie czy aby mam dobrze dobrany piec...?cała powierznia domu to ok.220 mdomek jest nowy cały ocieplony styropianem,a dach wełna.prosze o jakies sugestie.pozdrawiam

też mam kocioł z Pleszewa z tymże wyprodukowany we Włoszech i nie mam żadnych usterek, awarii itd. Chodzi od 4 lat a serwis to widziałem tylko przy montażu.

Panowie myślę, że jesteście przedstawicielami firm konkurencyjnych. Ponieważ mama zakupiony kocioł z firmy Mocek i jestem bardzo zadowolony (brucer 25 kw) palę drugi sezon.
Poleciłem kocioł znajomym i też są zadowoleni. Odnośnie reklamacji znajomemu pad sterownik, wymaniana na nowy kurierem w ciągu 48h.Kochani spójcie na opinie na allegro 100% pozytywy.
POLECAM!!!

Panowie myślę, że jesteście przedstawicielami firm konkurencyjnych. Ponieważ mama zakupiony kocioł z firmy Mocek i jestem bardzo zadowolony (brucer 25 kw) palę drugi sezon.
Poleciłem kocioł znajomym i też są zadowoleni. Odnośnie reklamacji znajomemu pad sterownik, wymaniana na nowy kurierem w ciągu 48h.Kochani spójcie na opinie na allegro 100% pozytywy.
POLECAM!!!

Panowie myślę, że jesteście przedstawicielami firm konkurencyjnych. Ponieważ mama zakupiony kocioł z firmy Mocek i jestem bardzo zadowolony (brucer 25 kw) palę drugi sezon.
Poleciłem kocioł znajomym i też są zadowoleni. Odnośnie reklamacji znajomemu pad sterownik, wymaniana na nowy kurierem w ciągu 48h.Kochani spójcie na opinie na allegro 100% pozytywy.
POLECAM!!!

Panowie myślę, że jesteście przedstawicielami firm konkurencyjnych. Ponieważ mama zakupiony kocioł z firmy Mocek i jestem bardzo zadowolony (brucer 25 kw) palę drugi sezon.
Poleciłem kocioł znajomym i też są zadowoleni. Odnośnie reklamacji znajomemu pad sterownik, wymaniana na nowy kurierem w ciągu 48h.Kochani spójcie na opinie na allegro 100% pozytywy.
POLECAM!!!

Panowie myślę, że jesteście przedstawicielami firm konkurencyjnych. Ponieważ mama zakupiony kocioł z firmy Mocek i jestem bardzo zadowolony (brucer 25 kw) palę drugi sezon.
Poleciłem kocioł znajomym i też są zadowoleni. Odnośnie reklamacji znajomemu pad sterownik, wymaniana na nowy kurierem w ciągu 48h.Kochani spójcie na opinie na allegro 100% pozytywy.
POLECAM!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.