273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

piece z pleszewa

Oszukany jaki kocioł kupiłeś

Ja mam zamiar dopiero kupić tylko nie wiem z jakiej firmy (20KW w granicach 6 tys ,podajnik ślimakowy ekoenergia)

Ja mam kocioł żeliwny Cichewicza FUTURA S DUAL 27KW.
Zapłaciłem za niego 9 tys zł w zeszłym roku.
Tez chcialem kupic stalowy za 7 tys zł ale dystrybutor u którego zamawiałem doradził mi zeby kupic żeliwny
,
Myślę ze jesli mamy wydać 7 tys na kocioł który ma wytrzymać 5 lat to warto dodać 2 tys i mieć spokój do konca życia.
W ciągu 30 lat 5 razy wymieniałem kotły stalowe na węgiel. Cieszę się ze w koncu wymieniłem po raz ostatni.

[quote:pablo]Witam karoka ,no właśnie tak jak piszesz powinna być rejestracja .Ktoś co chce się dowiedzieć konkretnych rzeczy na temat kotła to konkurencja go tak opisze że się wszystkiego odechciewa.Karoka postaram się napisać na twojego i-mil może coś mi doradzisz .Pablo (śląsk)[/quote]

Jak coś to pisz albo dzwoń: 509 802 200

[quote:pablo]Ja mam zamiar dopiero kupić tylko nie wiem z jakiej firmy (20KW w granicach 6 tys ,podajnik ślimakowy ekoenergia)[/quote]

Jeśli opierasz się na cenach kotłów pleszewskich z allegro to powiem ci że przeważnie to ceny netto. Jak zadzwonisz z zapytaniem to dostajesz odpowiedź że to cena netto i jak chcesz fakturę to niestety ale trzeba doliczyć VAT i już wtedy ta cena nie jest taka atrakcyjna bo już w tych pieniążkach można kupić dużo solidniejszy kociołek.
W Pleszewie i okolicy jest chyba z 80 do 100 firm i firmek kotłarskich.
Kotły tam produkowane są bardzo różnej jakości a skąd człowiek z drugiego końca polski ma wiedzieć od kogo kupuje, wie że kupił z pleszewa i się cieszy albo płacze.

Ja też mam piec domino mocka z pleszewa.
Jak się objawia gotowanie wody przy 50 stopniach.

[quote: DZIN]No wreszcie ktoś poruszył temat piecy od Łukasza Mocka, już myślałem że to tylka ja mam taki problem.

1,5 roku temu kupiłem piec od niego, w piecu przy temp. 50 się gotuje co 20 min, totalna maskra, z gosciem się sądzę ponad rok, facet totalnie olewa klenta wymyśla takie pierdoły że głowa boli.

Dwóch rzeczoznawców oceniło ze piec jest wadliwy a do gościa wogóle to nie dociera istny gruby palant!!!

Mam prośbę proszę wszytskich o informacje na temt tego Pana chętnie dam namiry na siebie, bo taki typ nie może chodzić bezkarnie przypuszczam że takich osób jak ja jest więcej ale boja się odezwać!!

[/quote]
Jak można się z Panem skontaktować?

Polecam CENTROSPAW zPleszewa mam od nich dwa piece i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejscie do klienta.

kupiłem piec z pleszewa od eugeniusz kowalski z ulicyul . marszewsaka 43omijajcie ta firme z daleka bo to wielkie gówno i to tylko same nerwy.

A co uwazacie o piecach na miał z pleszewa z ulicy polnej6

Renia jaki duży ten kociołek potrzebujesz ( moc), ewentualnie podaj jaką powierzchnię chcesz nim ogrzewać. Nie zawsze mam czas tu zajrzeć, możesz napisać na maila, zawsze sprawdzam skrzynkę:
karoka65@gmail.com

Polecam piece firmy gom-met Pleszew, jestem sklepem który sprzedaje ok 100szt rocznie od 5-7 lat klienci są zadowoleni a piece są naprawde wydajne i sprawdzone

Witam i widzę że tylko Karoka i Pablo nie są takimi Dżeppetto z Pleszewa żeby ze złykłej ciękiej blachy zrobić piec i go zachwalać na tym forum. Proponuję forum: http://forum.info-ogrzewanie.pl/ tam aby cos napisac na forum należy sie zarejestrowć :) Osobiście też poszukuję pieca do swojego budowanego domu, wspomnieliście cos o palniku ekoenergia, firma Witkowski je posiada w swoich piecach. Byłem u niego osobiście zrobił mi taki mętlik w głowie że juz sam nie wiem jaki palnik wybrać, myślałem o retorcie obrotowej, później o palniku rynnowym. Głównie będę palił miałem ewentualnie ekogroszkiem wszystko zależy od ceny. Najciekawsze jest to że u tego Witkowskiego mogą zamontować wszystko co chcemy, teraz pytanie czy każdy palnik będzie współpracował z tym piecem???
Kurcze sam nie wiem co wybrać i jaki piec im więcej człowiek czyta to mniej wiekszy problem z wyborem.
Pozdrawiam z Kalisza

witam mc12 ja akurat jestem ze śląska i też potrzebuję kocioł do nowego domu ,byłem w Pleszewie w pewnej firmie,kociołek fajny(podajnik ślim .ekoenergia 20kw) ale zastanawiam się nad Witkowskim .

pablo i mc12 napiszcie na maila: karoka65@gmail.com
coś doradzę bo na większe pisanie nie mam czasu.
Możecie podać fona na maila to oddzwonię w wolnej chwili wieczorkiem.
Niby Witkowski chce dać wszystko ale nie da wam sterownika eCoal.
Poczytajcie proszę o tym sterowniku bo naprawdę warto jak nie chce się później wysiadywać w kotłowni.
Palnik Ekoenergia to dobry wybór, można spalać eko groszek, mieszanki eko ze zbożem bądź pelletem oraz sam miał pod warunkiem że jest to miał a nie piasek, muł lub błoto.
Pogadać nie zaszkodzi.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.