273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

piece z pleszewa

Witam,

Wczoraj wykwalifikowany hydraulik podłączył kocioł UKS Domino 14 kw zakupiony w państwa firmie .(PPHU Łukasz Mocek)

Ze swojej strony BARDZO dziękuję za natychmiastową wysyłkę pieca i oczywiście za

Znakomity produkt jaki miałem przyjemność zakupić u pana ,jestem bardzo zadowolony

Z jakości wykonania i samego efektu grzania !!!

Z mojej strony może pan liczyć na 100% polecenie w śród osób , co zapytają mnie o jakość

Produktu a już kilka pytało o cenę i jakość , oczywiście wyraziłem swoje głębokie zadowolenie.



Serdecznie dziękuję i życzę wielu klientów.



Adrian

Witam.posiadam Piec z podajnikiem z firmy SKAMET.Piec użytkuję 5 sezon.
Początkowo były małe problemy z dostosowaniem sterownika ale firma przysłała serwisanta który mi wszystko wyjaśnił i ustawił.z piecem nie mam żadnych problemów.Spalam w nim eko-groszek spalanie jest na przyzwoitym poziomie.Kocioł wykonany w całości z blachy # 6mm z certyfikatem i wpisem w kartę gwarancyjną.Polecam tego producenta z Pleszewa.Jak szukałem dla siebie pieca wybrałem się na wycieczke po tym zagłębiu kotłów.Niestety ale niektóre firmy trudno nazwać zakładami.
W skamecie fachowa obsługa i indywidualne podejście do klienta.Ale co tam .Dosyć tych słodyczy.Zenek Chełmża

za dużo tej reklamy skametu
pozdrawiam

Ja ma kocioł z pleszewa i jest w porządku. Do pleszewa mam niedaleko i fakt że jest w czym tam przebierać i łatwo można trafić na jakąś tandetę. Ale znajomy polecił mi kocioł z firmy gizex, który miał już ładnych pare lat i wszystko dobrze cykało. Pojechałem, obejrzałem, porównałem z kilkoma innymi i zdecydowałem się też go kupić. Jak narazie mija mu drugi roczek i nie miałem żadnych defektów. Mam nadzieje że posłuży mi jeszcze długo. Według mnie ta powszechna opinia że kotły z pleszewa to dziadostwo jest zbyt uogólniona - wiadomo zawsze znajdzie jakaś czarna owca w stadzie, ale jak sie kupuje od pewnych producentów z długą tradycją to można być spokojnym.

KUPIŁEM PIEC Z FIRMY SKAMET ,PIEC CAŁODOBOWY 12KW. DOMEK 80M2 Z BALA DOCIEPLONY WEŁNA .PIEC CAŁODOBOWY PALI SIĘ MAX 12h PO ZAŁADOWANIU PO BRZEGI MIAŁEM WĘGLOWYM OKOŁO 27kg.PIEC TOTALNA PORAŻKA POLECĘ WROGOWI,,,,,

osobiscie moge powiedziec ze dobre kotly robi firma gizex. Mam go juz 6 lat i poza wymiana slimaka 2 lata temu dobrze sie trzyma

kupiłem piec od firmy Mocek polecam

Mam piec firmy Fireeco z Anielewa z którego pieca jestem bardzo zadowolona. Ładnie wygląda, mało pali i prosty w obsłudze

Moja cała rodzinka ma kotly firmy Fire Eco i sa bardzo zadowoleni. Wygladaja ladnie jak mebelki i nie ma z nimi żadnego problemu

Wdzę że Fire Eco sie rozbrykało.Kasia,Basia i Tadziu są bardzo zadowoleni.ciekawe kto jeszcze :-)

Kotły firmy Mocek.Beznadziejne wykonanie,obsługa i zero reklamacji.Mam też ich piec i tragedia.Nikt w tej firmie nawet nie odbiera ode mnie telefonów.Odradzam...Odradzam......Odradzam......

oooo, niewiem czy sens w ogole pisac jak tu tyle spamu. Ale napisze... mam kociol beta kupiony w firmie gizex i od trzech lat chodzi bez zarzutu. Wiadomo nie licze tego jak zrywalo zawleczke bo trafil mi sie lipny groszek ale po jego zmianie wszystko wrocilo do normy. Kociol dobrze sie spisuje - mam nadzieje ze nie zachwalilem go za bardzo i nie zacznie mi sie zaraz sypac jak to w zyciu bywa

niestety ale jesli kupuję sie kocioł uniwersalny o mocy 12 kw bo taki firma ma w swojej ofercie to nie jest to kocioł całodobowy????kotły uniwesalne utrzymują temperaturę w systemie pracy całodobowej 6-12 godzin więc gitara co można więcej chcieć od tego kotła .pozatym jestem ciekawy czym było w tym kotle palone ?????Nietety ale nie wszyscy rozumieją że błotem sie w piecu nie napali

[quote: MODEL]KUPIŁEM PIEC Z FIRMY SKAMET ,PIEC CAŁODOBOWY 12KW. DOMEK 80M2 Z BALA DOCIEPLONY WEŁNA .PIEC CAŁODOBOWY PALI SIĘ MAX 12h PO ZAŁADOWANIU PO BRZEGI MIAŁEM WĘGLOWYM OKOŁO 27kg.PIEC TOTALNA PORAŻKA POLECĘ WROGOWI,,,,,[/quote]

witam.
Co za bzdury ktoś wypisuje.Od razu widac że sztucznie ktoś chce zepsuć reputację firmie.Ja mam kociolek ze SKAMEt już 4 sezon.Nie tylo ja bo z rodziny ma kilka osób i znajomi mają .Nie Mamy większych problemów.Ja mam kociołek calodobowy 20 kw i po załadowaniu do pełna około 30 kg i temp na zewnątrz -5 spokojnie wystarcza na dobę.więc kolego nie wiem czym palisz ale dostawca opału cię oszukuję ;-))))zmień dostawcę a nie pisz głupot

Panowie wasze reklama jest bez sensu (moja cała rodzina, znajomi kupli piec firmy itd. są zadowoleni) Po komentarzach widać, że reklamujecie własne firmy, a konkurencje obrażacie.
Klientom życzę szczęścia
A konkurencji wytrwałości

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.