273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

piece z pleszewa

Bardzo prosze o podanie adresu gdzie mozna zakupić piec o ktorym mowa. Jesyem zainteresoeana zakupem takiego pieca. i jeszcze jezeli mozna gdzie sie sklada wniosek o zwrot z dotacji.i jeszcze ile musze wydac na zakup takiego pieca.

[quote: Anna]Bardzo prosze o podanie adresu gdzie mozna zakupić piec o ktorym mowa. Jesyem zainteresoeana zakupem takiego pieca. i jeszcze jezeli mozna gdzie sie sklada wniosek o zwrot z dotacji.i jeszcze ile musze wydac na zakup takiego pieca.[/quote] chodzi mi o zakup pieca u producenta -Wożny

Witam! Kupiłem piec miałowy z Ekomet Pleszew w roku 2001 i do obecnej chwili piec pracuje rewelacyjnie.Wyminiłem tylko uszczelnienie drzwiczek ze sznurka azbestowego na nowy.Polecam te piece z Ekometu.Miła obsługa i przez cały czas służą pomocą i doradzeniem w zakupie.Pozdrawiam.

Ja mam piec z Pleszewa firmy vakomet.mam go juz 13 rok,piec jest mialowy zalew am go woda w lato przy zasyoie około 18 kg piec pali sam 4 dni,temp ustawiona w dzień na 35 st. A pod wieczór żeby był ang praca na 50 st.w zimę przy za sypie takim samym i temp stałej ustawionej na 43 st trzyma w zależności od jakości miału od 19 do 24 godz.polecam

Tez mialem piec z pleszewa tak go polecali a co sie okazalo ze to najgorsza firma na rynku produkuja berechlo poniewaz kupilem odnich piec dwa lata temu a w tej chwili stoi na zlomie bo sie poprzepalal i go rdza zjadla a chodzil na temperaturze 50stopni nie polecam bo to jest tylko zbedny wydatek a jak zadzwonilem do wlasciciela to mieli mi wymienic piec jakos do tej pory nie wymienili to bym juz zamarzl teraz mam piec ZEBIEC i jestem zadowolony

A jaki piec kupiliście? Ską? OD kogo?

jak można sie ubiegać o zwrot dotacji z UE? Czy warto kupić piec od Woźny junior? Czy piec 19 kw nie będzie za mały na ogrzanie 150 m2?

Akurat w kwestii wyboru odpowiedniego kotła do swojego domu,to chętnie pomożemy,na naszej stronie PleszewskieKotly służymy swoją radą,warto już teraz przygotować się do zimy.

Witam . Jestem po montażu pieca z Pleszewa firmy Woźny junior . Kotły . odradzam stanowczo . właściciele w przypadku reklamacji nie rozmawiają z klientem tylko rzucają telefonem . pracownicy przyjeżdżają bez sprzętu , montują byle jak i szukaj wiatru w polu . mam problem z rozpaleniem pieca i nie mogę doprosić się pomocy . odradzam jeszcze raz odradzam .

Nie wiem w czym problem z tym rozpalaniem? Jeżeli byłoby więcej detali napisane, to może dałoby się coś podpowiedzieć.
Generalnie to warto zajrzeć na stronę czysteogrzewanie.pl . Tam społecznicy głównie piszą o najprostszych kotłach zasypowych i jak w nich prawidłowo palić, Często w instrukcjach kotłów jest opisany tzw. tradycyjny sposób palenia prowadzący do zadymienia całej okolicy domu i zasmołowania kotła smołą z opału. Jest też mały ranking kotłów jak ktoś chce nowy kupić.

Mojemu Tacie wlasnie polegl dzisiaj po rownych 13 latach piec ze spoldzielni Kotlarz... Chyba niezly wynik. Piec z podajnikiem. Palone wylacznie mialem.

tak to jest jak konkurencja robi wpisy

Kupiony kocioł z Kotły - Malina na ekogroszek. Rozsypał się po miesiącu, dramat totalny. Podajnik nie wytrzymał 3 rozpaleń ekogroszkiem, reklamacje to czysty problem w tej firmie. Grube tysiące wydają się być wyrzucone w błoto.

Junior Woźny- Wadliwe piece, dodzwonić się nie można z reklamacja, service kaszana jednym słowem marna firma, oszukane.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.