273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

piece z pleszewa

Polecam kociołki firmy Termiko z Jarocina.Mam ich piec od 4 lat i mam z nim zero problemów.Mało pali,jest niezawodny i kosztował przyzwoite pieniądze a jakość rewelacyjna.Obecnie myślę nad zakupem pieca do pomieszczenia gospodarczego o mocy około 10kw i wybór ponownie padł na sprawdzoną już firmę.Pozdrawiam.Tomek

Witam!
Czy ktos wie cos o kotlach z firmy CERTUS BIS od Kacprzaka z Aleksandrowa k/Sochaczewa? Firma deklaruje sie jako producent kotłow CO Pleszew. Chodzi konkretnie o kotly typu KWM-SP (z podajnikiem szufladowym), ale kazda informacja o każdym kotle pomoże. Czy kotly od nich do czegos wogole sie nadaja? Nie chcialbym zeby mój przyszły piec rozlecial sie po 3-4 latach użytkowania jak piszą moi przedmowcy. W rozmowie ze sprzedawcą wszystko wygladalo bardzo rzeczowo i profesjonalnie, ale wiadomo, każda sroczka swoj ogonek chwali. Moze ktoś ma jakieś doświadczenia na tym gruncie bo podobno firma istnieje juz kilka dobrych lat i przez ten czas cos nie cos sprzedac musiala i na pewno jakies uwagi klienci mają. Jeszcze jedno, mam wrazenie,ze piece z firmy CERTUS BIS są takie same jak z firmy MARKO (www.piecemarko.pl) z Nowego Dworu Maz. z Al.Jana PawlaII 1- rozmiary kotłow nazwy oraz wszelkie inne dane techniczne w tych obydwu firmach pokrywają sie. Prosz e pomoc i pozdrawiam! Czekający na zimę ;-)

Re-posiadam kocioł z Termiko Jarocin.Jest rewelacyjny.Malo spala i jest wykonany jak mebelek.3-zimy oszczędzam już na opale wiele ton.pozdrawiam wszystkich.ich stronka to www.termiko.eu

A ja w poniedziałek mam zlecenie wymiany pieca z pleszewa, podziałał 3 lata , pękły ruszta, zaspawać nawet nie próbuje. Osobiście, bardziej z doświadczenia ojca niż mego (20 lat w branży) polecam kotrem kłobuck oraz piece z olkusza. Działają i działają i działają.....aa...i jeszcze oczywiście Pan Sławomir SAS, także świetne kotły

A ja mam piec właśnie z pleszewa i chodzi mi bez zarzutu od ponad trzech lat. Kupiłem go od firmy Gizex i złego słowa nie moge powiedzieć. Nie ma co ładować firmy z Pleszewa do jednego worka - wiadomo raz trafią sie partacze a raz solidni producenci. Ja trafiłem na tych drugich

Popieram piece z pleszewa to więcej niż gówno, szczególnie uczulam na producenta Mocka podaje adres str. http://www.domino.tupolecam.pl/ LUDZIE JAK CHCECIE MIEĆ POWAŻNE PROBLEMY TO TYLKO KUPCIE U NIEGO PIEC, na piecu naklejka że 5 lat gwarancji natomiast ten producent wogóle nie uwzględnia czegoś takiego jak gwarancja, pracownicy to niewykwalifkiowane osły z drogi wzięte, jak szefa nie widzą to wam prawdę powiedzą że Mocek potrafi tylko koszta liczyć natomiast jak ma problem to się zmywa, kocioł ma cienką blachę masakra przy wyższej temperaturze gotuje się jak wulkan.
Miałem w domu eksperta nie jednego, biegłego sądowego wszyscy stwierdzili że piec jest winny tylko do Pana Mocka nic nie dociera, ten człowiek jest nie poważany. jak ktoś myśli że on odbierze wasz telefon, że on przyjdzie zobaczyć co się z piecem dzieje to jest w błędzie. POWTARZAM JESZCZE RAZ DLA WSZYSTKICH UWAGA NA TEGO PRODUCENTA!!!!!!

Jestem zdruzgotany. Z pieca leje się na całego a to początek sezonu.
Pierwszy piec z Pleszewa z firmy Ekomet Sp zo.o Kaliska 87 typu Albil 40 na miał rozleciał się po 6 sezonach grzewczych. Kosztował z 7000 zł. Kupiłem frajer drugi taki sam u nich za 8500 zł i pracował 5 sezonów. Porażka żeby go dać do piwnicy muszę rozebrać konstrukcję dachu i zamawiać dźwig , normalnie płakać się chce. 5 lat piec ?? kiedyś w domu rodziców mieliśmy piec 18 lat. I co teraz ? co kupić ? Dzisiaj się doczytałem że gwarancja 3 lata - to śmiechu warte a najgłupsze jest to że sam kupiłem piec z 3 letnią gwarancją.
NIe polecam !!
Nie polecam !!

bardzo dobre kotły.mam od 5 lat i zero problemów.Polecam.

witam.polecam kociołki firmy Termiko.(www.termiko.eu).ja juz całą rodzinę w nie wyposażyłem i jesteśmy bardzo zadowoleni.Mają super elektronikę.nie psuje się jak u innych i jak pisali inni użytkownicy mało spalają.Pozdrawiam wszystkich

co to za firma Fire eco?widziałam ich piec ale nic o nich nie ma w necie.jakby byli nową firmą?????proszę o poradę czy ma ktoś ich kocioł

to jest chyba nowa firma.nic o nich nie wiadomo.popytaj innych użytkowników.

słyszałam ze kotły termiko sa naprawde dobre.ja rozgladam sie za kotłem i wybór padł na ich piec.mam nadzieje ze bede zadowolona.

witam.jak zmniejszyć dawkę by kocioł Termiko spalał do 25 kg na dobę?mam sterownik RK 2006L2 i obecnie pali okolo 27 kg na dobę

ja znam dwie dobre firmy .Termiko i Kostrzewa.Miałem ich kotły w sklepie instalatorskim i nigdy nie było z nimi problemów.Polecam Gorąco.

jako użytkownik kotła Termiko polecam go śmiało wszystkim.od 3 lat zero problemów.Polecam z sterownikiem KEY RK2006L2 a nie żadnym Pidem. Ten sterownik jest idealny

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.