273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

EKO GROSZEK GDZIE KUPIĆ PEWNY?

Polecam www.sebol-skladopalu.pl współpraca od niemal 3 lat jak narazie żadnych niemiłych wspomnień,mam nadzieje że tak już pozostanie:)

Witam.

Witam. Ostatnio też zacząłem szukać dobrego eko. Natrafiłem w necie na reklamę firmy która sprzedaje groszek. Zadzwoniłem, bardzo miła obsługa, zamówiłem na próbę. Szef powiedział że mają teraz bardzo dużo zamówień i czas oczekiwania na dostawę to około 10 dni. Zapytałem czy nie da rady prędzej bo już mi się opał kończy, no i za trzy dni miałem groszek w domu. Mają w ofercie kilka eko z różnych kopalni, miał węglowy i węgiel kamienny ( ten grubszy). Węgiel zapakowany na paletach ( 800kg) w foliowych workach po 20kg, super sprawa. Mają pakowany też w dużych workach, chyba big-bag się to nazywa i w tych jest tańszy. Ale te 20 kilogramowe to bomba. Przy zamówieniu palety czy dwóch doliczają 40 pln za dowóz od sztuki. Przy czterech paletach transport gratis. Nie chcę żeby ktoś zaraz pisał że jestem z firmy i naganiam klientów i nie podaje bezpośredniego linka. Firma nazywa się RESOVER, kto chce zobaczyć co mają to wpisze w google i znajdzie. Węgiel z Kazimierza Juliusza od dwóch tygodni też już mają w ofercie, co pamiętam to jeszcze z kopalni bobrek, chwałowice, z piekar śląskich i inne. Ja już znalazłem dostawcę. Pozdrawiam.

Ja już od 5 lat kupuje w firmir Simtrans która też jest autoryzowanym sprzedawcą kopalni kazimierz juliusz i go chwale sobie. Nie żadnego mieszania i ilość też sie zgadza. tu macie namiar www.simtrans.com.pl

Polecam najlepszy
http://sklep.flint.pl/

Kupiłem 2 tony EKO-groszku w GrzejTaniej - Tarnów.Dowieziono bezpłatnie.Od 3 tygodni dogrzewam mieszkanie. Jest to węgiel b.dobry
spala się na popiół podobny do drzewnego(6%).Piec szybko uzyskuje wysoką temperaturę.Pomimo 12 godz. przerw piec nie wygasa. Po skończeniu zapasu zamówię następne 2 tony-tyle mam miejsca.
Przypominam tylko o jednym,że trzeba rotacyjnie 15 worków otwierać na 14 dni przed spaleniem w wcelu przesuszenia.

Zainteresowanych dobrym eko groszkiem zapraszam:
seni_karoka@interia.pl
Tylko polski.

OSZUŚCI i KRĘTACZE ściemniają, że pożar w kopalni albo że problemy z wydobyciem ...
Wszystko po to żeby wywindować cenę tak niesłownych ludzi dawno już nie spotkałem. Za ładną stroną internetową kryje się banda naciągaczy (pośredników). ZASTANÓWCIE SIĘ przed wyborem tej firmy bo możecie tak jak ja zostać bez opału ... złożyłem zamówienie miesiąc temu a od dwóch tygodni nie mogę wyegzekwować realizacji ...
N I E P O L E C A M

witam wszystkich ,i informuje oraz przestrzegam abyśćie nie kupowali eko groszku z firmy retopak, oszuści nie zgej adza się waga ,malo tego w workach jest mial a nie eko groszek dziadostwo sami pakują a co do reklamacji nie można się doprosic jeszcze raz informuję i nie polecam tej firmy dziwne że jeszcze są na rynku

Bardzo ale to bardzo nie polecam eko z Castoramy firmy ag acegrupp . Totalna porazka mokry jak diabli . Piec osiaga zadana tem. cztery razy dluzej jak na eko ze skladu . Sugerowalem sie cena 17.90 za 25kg . Firma krzak mimo ze podaja adres meilowy i nr tel . Dziesiec dni temu poprosilem droga meilowa o certyfikat no i co no i dupa . Pewnie to eko z czech tyle ze na skladzi mozna go kupic za 450 a nie jak ten za 720 i spory % w tym placimy za wode . Pozdrawiam

Proszę nie kupować eko groszku w Ekoelmie! W sierpniu zamówiłem na próbę 2 tony ale wtedy ogrzewałem tylko wodę CWU. Był dość dobrej jakości ale na taką cenę jaką zapłaciłem spodziewałem się mniej popiołu. Obecnie przysłali mi po raz drugi tym razem 3 tony bo myślałem że jeśli będzie taki sam to jakoś przepalę przez zimę. Okazuje się że jest bardzo mokry i ma dużo miału. Muszę suszyć przed sypaniem do zasobnika a z każdego worka pozostaje na posadzce prawie kilogram pyłu węglowego. Poza tym spieka się i po każdej dobie palenia wyciągam pół wiaderka popiołu. Próbowałem różnych ustawień ale to nic nie zmienia. Mam kocioł enka set4 ze sterownikiem ecomax 800r. Nigdy już nie zamówię groszku w Ecoelmie. 950zł tona za .....! nie chcę się brzydko wyrażać. Całym sercem odradzam.

Wszystkie pochwalne wpisy na temat ekogroszku z Ekoelmy są autorstwa Ekoelmy. Ja dałem się niestety na to złapać i kupiłem 1 tonę tego ich osławionego węgla.
Oświadczam, że tak złego węgla jak z Ekoelmy jeszcze nie używałem. Nie dajcie się oszukać. Ogromne ilości popiołu i spieki, które praktycznie uniemożliwiają eksploatację pieca. JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!

Już 8 lat jestem użytkownikiem kotła retorowego (hef EKO-PLUS ), z roku na rok węgiel stawał się coraz droższy i gorszy (pierwszą tonę wspaniałego węgla kupiłem za 290 zł) a pomysłowość w okradaniu nas przez dealer’ów stawała się bardziej bezczelna. Załamany „wpadkami” na lokalnym rynku (Olsztyn koło Częstochowy – nie polecam firmy „MAROL” z Turowa) postanowiłem w tym roku zaszaleć i kupiłem w Ekoelmie (899 zł/t). Jednym słowem tragedia – węgiel jest mokry - proszę nie mylić tego słowa z „wilgotny”, nie trzyma założonych gabarytów - już w pierwszym worku wyciągnąłem bryłę wielkości połowy męskiej pięści, jest wymieszany z miałem!!!, nadal muszę płacić za drugi pojemnik na śmieci (240l) ponieważ efektem marnego spalania jest niesamowita ilość popiołu i spieków. Deklaracji firmy na stronie http://ekogroszekpakowany.pl/Jakosc-6m.html nijak się mają do rzeczywistości. Założeniem Ekoelmy nie jest zdobycie klienta lecz jednorazowa sprzedaż towaru niezgodnego z reklamowanymi cechami. Ja kupiłem trzy tony, inny więcej lub mniej niż ja, mam nadzieję, że TY NIE POPEŁNISZ TEGO BŁĘDU.

Tak, w EKOELMIE możesz być pewny, że na długo pożegnasz się z pieniędzmi. O węgiel będziesz musiał długo błagać, a jak Ci rzucą jakiś ochłap (np. 1 t - napewno niezamówioną ilość) to i tak stwierdzisz, że nie było warto bo są inne niegorsze i bez problemów. Nie daj się nabrać, ja dałem się. Chyba zgłoszę gdzie trzeba wyłudzenie pieniedzy.

EKOELMA firma zajmująca się sprzedażą ekogroszku - jeszcze z żadną firmą nie miałem tyle problemów co z EKOELMĄ,, firma ma bardzo duże opóźnienia w dostawach (ponad 4 miesiące) groszek należałoby u nich zamawiać na przyszły sezon i mięć gdzie go wysuszyć bo dostarczony jest mokry i zawiesza się w podajniku, a popiołu z niego jest prawie tyle samo co spalonego groszku.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.