273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

EKO GROSZEK GDZIE KUPIĆ PEWNY?

A ja kupiłem ostatnio tonę eco groszku Pieklorz Bobrek - owszem kocioł uzyskuje bardzo wysoką temperaturę, ale spieków co nie miara - codziennie muszę rozpijać ogromne bryły spieków i wyciągać, ale cóż coś za coś.

ksj napisz jaki masz palnik w kotle, jakiej mocy kocioł, jaki sterownik, jakie masz aktualnie nastawy, podawanie, przerwa, siła nadmuchu.

Ekogroszek Kazimierz można nabyć w Firmie "WĘGLOBUD" w Żorach-Roju a następnie wyrazić swoją opinię na Forum. Towar można zamówić również z dostawą i rozładunkiem pod domem. Firma obsługuje teren całego kraju. Zapraszamy.

ekoelma = cwaniaki,wpłaciłem pieniądze i już prawie 2lata szarpaniny w sądach o zwrot,jak najdalej od nich.

PERFIDNA REKLAMA BADZIEWIA

PERFIDNA REKLAMA TOTALNEGO BADZIEWIA

piszący pozytywnie o ekoelmie to CWANIAKI Z TEJ FIRMY

Jestem byłym pracownikiem Ekoelmy i chyba wam sie cos pomyliło, Ekoelma upadła a Prestige niema z nimi nic współnego poza tym ze kiedyś Prestige dostarczala towar do ekoelmy. Ale ekoelma przestala za niego płacić, przestała także płacić pracowniką i wszyscy ich olali!

Zapraszamy do skorzystania z letniej promocji w firmie Węglobud. Ekogroszek Kazimierz w cenie 840 zł/t. Tel. 662 046 636

Ja mogę Wam polecić Ekogroszek z Kazimierza Juliusza. Namówili mnie na drogi - 880 zł za tonę. Ale opłaciło się...Namiary na sprzedawcę: Rafał Musiał 534935932 lub rafal.musial@grupagtw.pl

Ja kupuję od 2 lat pakowany eko-groszek z http://www.taniopal.pl/
Zamawiam w necie, przywózka bezproblemowa po kilku dniach a groszek niczego sobie , dobrze sie pali, nie gaśnie, czysty, sprawdźcie sobie

a jakas firme polecicie z okolic wroclawia. co do pieklorza kupilem w zeszlym roku i nie bylem zbytnio zadowolony. spiekal sie tak jak u innych. nie interesuje mnie jakis import tylko polski, pakowany z opisem producenta, danymi sprzedawcy i faktura.

[quote: dziadzia]a jakas firme polecicie z okolic wroclawia. co do pieklorza kupilem w zeszlym roku i nie bylem zbytnio zadowolony. spiekal sie tak jak u innych. nie interesuje mnie jakis import tylko polski, pakowany z opisem producenta, danymi sprzedawcy i faktura.[/quote]

no to zobacz sobie ten którym ja palę - masz wyżej - fakturę dostaniesz , pakowany jest i z transportem
co do pieklorza mnie tez nie przypasował akurat

zlibi, taniopal rozbłysnęła aukcjami na allegro i w necie w zeszłym roku.
Ich czecha mozna kupić chyba w każdej Casto, miałem okazję go wypróbować zeszłego lata i dużo lepszy jest ten z Komoran i Ledvicki.
Kaloryczność bardzo mizerna.
Myślę że coś ściemniasz albo reklamujesz firmę ze Zgorzelca.

"karoka65" ja się z Tobą nie zgodzę, brałem w tamtym roku wysokoenergetyczny ekogroszek z taniopal.pl a w tym roku mam normalny i brunatny, przepaliłem kilka razy i nie widzę zastrzeżeń

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.