273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

EKO GROSZEK GDZIE KUPIĆ PEWNY?

[quote: groszek12]polecam tani opał, dobrze się pali, dostawa szybka, ja jestem zadowolony. Szczególnie, że jeszcze udało mi się skorzystać z ich promocji http://www.mergeto.pl/merged-auction/5506128/ekogroszek-z-dostawa-pod-drzwi-wysylka-24h-bon-10-pln-do-kazdej-kupionej-tony. Ja zacząłem kupować od tej firmy poniewaz znajomi mi ją polecili, teraz ja z czystym sumieniem mogę ich dalej polecić[/quote]

Ja też widziałam tą promocję, musi się zebrać kilka osób i cena na prawdę jest niska, a do tego jeszcze dodają jakieś bony na zakupy. Trzeba śledzić i jak będzie się coś działo, to kupować.

Dobry wieczor.kupilem na poczatku wrzesnia z tej firmy Bartosz wegiel tzn eko groszek i jestem zadowolony.nie mialem doswiadczenia w paleniu eko groszkeim poprosilem dostalem ustawienia pieca i teraz ze tak powiem zimy sie nie boje.kupilem 4 tony fajna cena.pozdrawiam i cieplej zimy zycze.

Sobianek ma bardzo dobrej jakosci workowany wegiel , ekogroszek suchy i czysty

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.