273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

EKO GROSZEK GDZIE KUPIĆ PEWNY?

[quote: roman_k]"karoka65" ja się z Tobą nie zgodzę, brałem w tamtym roku wysokoenergetyczny ekogroszek z taniopal.pl a w tym roku mam normalny i brunatny, przepaliłem kilka razy i nie widzę zastrzeżeń [/quote]
Czy dla ciebie kaloryczność 22 do 24MJ/kg to paliwo wysokokaloryczne ?
Nie mył z ciepłem spalania jakie podają.
Widziałem go ostatnio chyba nawet w Realu, tego czecha w zielonych workach który nazywają młodym węglem kamiennym :) i ten wysokokaloryczny niby.
Wybacz kolego ale na czym jak na czym ale na węglu to się trochę znam.

[quote:karoka65]zlibi, taniopal rozbłysnęła aukcjami na allegro i w necie w zeszłym roku.
Ich czecha mozna kupić chyba w każdej Casto, miałem okazję go wypróbować zeszłego lata i dużo lepszy jest ten z Komoran i Ledvicki.
Kaloryczność bardzo mizerna.
Myślę że coś ściemniasz albo reklamujesz firmę ze Zgorzelca. [/quote]

Ja tam nie wiem gdzie sprzedają i w sumie mi to zwisa jaki ta firma ma system sprzedaży , ich sprawa,
Dla mnie liczy się ze groszek mają dobry , mnie pasuje
Jak Tobie nie to kupuj gdzie indziej i tyle

mnie to sie zdaje że Ty coś ściemniasz i tyle


Ekogroszek – suchy, niska zawartość popiołu, workowany lub luzem, szybka dostawa w cenie towaru – tylko 689 zł / T.
Poleć nas swoim znajomym, a jeśli dzięki Tobie nasza firma sprzeda min. 10T węgla dowolnej postaci – TABLET GRATIS.
Dla osób odbierających osobiście nasz węgiel z centralnego magazynu (powyżej 4T) profesjonalne czyszczenie komina – GRATIS.
Rzetelność naszej firmy potwierdzona samymi pozytywnymi komentarzami Kupujących na Allegro – sprawdź nas!
W razie pytań proszę dzwonić, tel. 509 637 149.

Godny polecenia jest ekogroszek z firmy z Sosnowca Prestige,opalałem nim od XI zeszłego roku do teraz i byłem bardzo zadowolony,we wrześniu znów zamówiłem kurierem ( niestety swoim transportem pod Lublin nie dowożą ) ,
znalazłem ich w ubiegłym roku w internecie.Jestem zadowolony,węgiel super,obsługa na wysokim poziomie.

Ekogroszek – suchy, niska zawartość popiołu, workowany lub luzem, szybka dostawa na terenie całego kraju w cenie towaru – teraz nowa niższa cena!
Poleć nas swoim znajomym, a jeśli dzięki Tobie nasza firma sprzeda min. 10T węgla dowolnej postaci – TABLET GRATIS.
Dla osób odbierających osobiście nasz węgiel z centralnego magazynu (powyżej 4T) profesjonalne czyszczenie komina – GRATIS.
Rzetelność naszej firmy potwierdzona samymi pozytywnymi komentarzami Kupujących m.in. na Allegro – sprawdź nas!
W razie pytań proszę dzwonić, tel. 509 637 149

Ekogroszek – suchy, niska zawartość popiołu, workowany lub luzem, szybka dostawa na terenie całego kraju w cenie towaru – teraz nowa niższa cena!
Poleć nas swoim znajomym, a jeśli dzięki Tobie nasza firma sprzeda min. 10T węgla dowolnej postaci – TABLET GRATIS.
Dla osób odbierających osobiście nasz węgiel z centralnego magazynu (powyżej 4T) profesjonalne czyszczenie komina – GRATIS.
Rzetelność naszej firmy potwierdzona samymi pozytywnymi komentarzami Kupujących m.in. na Allegro – sprawdź nas!
W razie pytań proszę dzwonić, tel. 509 637 149

WITAM SERDECZNIE EKOGROSZKOWCOW.NAJLEPSZY EKO JAKI KUPILEM JEST Z HURTOWNI OPAŁU BARTOSZ REWELACJA POLECAM.500-806-350

Zgadzam sie z kolega w 100%Hurtownia Opału BARTOSZ ze ślaska jest jak dla mnie rewelacja.Mili ludzie uczciwi facet mi przywiozł wegiel i jestem zadowolony wniosł mi do piwnicy za darmo i co wazne dzis zamawiasz jutro dostajesz a nawet w tym samym dniu.Polecam

Zgadzam sie ja jestem osoba starsza i nie ma mi kto wniesc poprosiłam zadnego problemu z wniesieniem dałam kierowcy na tzw piwo i sprawa załatwiona polecam tego BARTOSZA naprawde dobra firma i uczciwi ludzie.

Poczytałem opinie na forach i zamówiłem w tym składzie ze Zgorzelca ekogroszek gold line, najwyższa wartość opałowa z dostępnych. Transport był po 2 dniach, faktycznie węgiel suchutki i spala się bardzo dobrze.

Zgadzam się. Groszek z firmy Miami ze Słupska to największe badziewie na rynku. Piec nie dociąga do wymaganej temperatury. W tym roku eko groszek który kupiłem aby zrobić rozruch pieca miał nawet 5 cm średnicy!! Kolorystycznie w porównaniu do Juliana którym palimy jest brązowy. Nikomu nie polecam. Prócz tego trafiały mi się w nim kamienie

Witam was.kupilem eko groszke z firmy Bartosz polecil mi znajomy i powiem wam ze smialo moge polecic dalej jest rewelacja zadnych spiekow wypala sie do zera.podam numer dla zainteresowanych 500-806-350

POLECAM FIRME BARTOSZ TO JEST HURTOWNIA BARDZO DOBRY EKO GROSZEK 500-806-350

Ekogroszek - dobry,suchy, z niską zawartością popiołu, workowany, dostawa na terenie całego kraju - można nabyć - tel.509 637 149. Polecam.

polecam tani opał, dobrze się pali, dostawa szybka, ja jestem zadowolony. Szczególnie, że jeszcze udało mi się skorzystać z ich promocji http://www.mergeto.pl/merged-auction/5506128/ekogroszek-z-dostawa-pod-drzwi-wysylka-24h-bon-10-pln-do-kazdej-kupionej-tony. Ja zacząłem kupować od tej firmy poniewaz znajomi mi ją polecili, teraz ja z czystym sumieniem mogę ich dalej polecić

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.