273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

EKO GROSZEK GDZIE KUPIĆ PEWNY?

witam ja takze skusilem sie na 1t tego badziewia pale tym od 4dni,totalna porazka pali sie bardzo zle idzie go 2razy wiecej a popiolu i szlaki masa, kociol zapchany sadza.w kazdym worku 23-24kg zamiast 25kg mokrego szarego szajsu.nigdy wiecej; bo jest grzejdrogo!!!!!pozdrawiam wszystkich ekogroszkowców.

Naczytałem się na forum o tej Ekoelmie i kupiłem fajnie na palecie ale w workach pełno miału czy to kopalnia daje taki zamiałowany?? niewydaje mi sie

My spalamy na zimę 6 ton z Kopalni Juliusz workowany,a jaki ma Pani Piec i jakie parametry ustawione bardzo proszę o podpowiedz.Z góry dziękuję serdecznie

kupilem ten eko-groszek,i wiecej tego nie zrobie.popiolu co niemiara.

Kupiłem groszek z ekoelmy (Długołęka), bo wyczytałem, że jest super. Moim zdaniem groszek jest kiepskiej jakości - pali się zupełnie innym płomieniem niż ten, który kupowałem wcześniej. Płomień jest jakiś taki ciemnopomarańczowy, jest go więcej, ale sprawia wrażenie jakby był mniej gorący. Wcześniej jak kupowałem groszek to płomień był jak z palnika acetylenowego. Do tego wszystkiego groszek, mimo że workowany w folię, był mokry - i to do tego stopnia, że jak go wsypywałem do podajnika to mi się woda rozbryzgła po ścianach.

Wracam do mojego stałego dostawcy - Ekoelma to szit.

A to co wypisują na forach, biorąc pod uwagę, że większość wpisów in plus jest wysyłanych tego samego dnia, to najprawdopodobniej perfidny spam.

Pozdrawiam,
/\/\\/\/

Niestety i ja zawiodłem się na ekoelmie :/ trzeba uczyć się na błędach. Wie ktoś może gdzie w okolicach Wałbrzycha kub Świdnicy dostać Pieklorza pakowanego?

grzejdrogo... tak to się powinno naprawdę nazywać, właściewie to: grzejbrudno, grzejśmierdząco i grzejnieekologicznie, jeśli w ogóle można tu mówić o grzaniu. Potwierdzam opinie negatywne na temat węgla z grzej tanio. Dałem się skusić nie tyle ceną, co dostawą i teraz się męczę. Dobrze, że nie ma niskich temperatur, bo inaczej byłoby mi ciepło... ale od ciągłego dosypywania i wyrzucania odpadu, którego jest 3 razy więcej, niż od innych dostawców. Wypróbowałem Pieklorza - jest super: brak spieków i popiołu jest jak na lekarstwo. Może nie jest najtańszy, ale idzie go mniej i nie ma kłopotów z ustawicznym czyszczeniem kotła. A tego ruskiego szajsu nie polecam. Tanie mięso jedzą psy.

W TYM ROKU DRUGI RAZ ZAMIAWIALIŚMY W EKOELMIE ALE NA SLASKU NIE WE WROCLAWIU I POWIEM ŻE NADAL JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM JAKOSCI BO SPALA SIE IDEALNIE I POPIOLU NIEMAM WIECEJ NIZ 3 MALE WIADERKA (OKOLO 4 LITROWE)NA MIESIAC. SPIEKOW NIEMA NIC I SPALANIE NISKIE. WCZESNIEJ PALILISMY PIKLORZEM ALE OD ZESZLEGO ROKU MOIM ZDANIEM ZACZELI COS KOMBINOWAC BO BARDZO DUZO SPIEKOW I POPIOLU JEST. CO DO GRZEJ TANIO TO SASIAD SIE POKUSIL I TAK JAK PISZECIE TO SMIECI!

Wzielem na prube 1t w tej ekoelmie. No jak narazie jest okey, pali sie dobrze, temperature kociol mi szybciej łąpie. Co do spadku ilosci spalania to wczesniej paliłem "ekogroszek pieklorz" i jeden podajnik starczal mi na 3 dni a tego z ekoelmy starcza mi na 5 dni i dlatego glownie jestem zadowolony. Za wade uwazam ze nie przywiazuja wagi do terminow, najpierw tlumaczyli sie ze awaria jakiejs tasmy a potem auta, spoznili sie 2 dni i nawet przepraszam nie powiedzieli. Z grzejtanio nie bralem ale jak piszecie ze taki lipny to pewno czech albo brunatny

Tez od nich w tym sezonie brałem -REWELACJA! Pierwszy raz palę takim ekogroszkiem!

Nie jestem z grzejtanio. Poprzez retortę do dmuchawy dostał się popiół z żużlem. Spore ilości tego zapchały kanał nadmuchu. Brak dopływu powietrza spowodował problemy z paleniem. Po przeczyszczeniu problem wydawało mi się został rozwiązany. Napisałem "wydawało mi się". Teraz nie ma spieków ale z jednego zasypu zasobnika wywożę dwie górowate taczki popiołu i 3 razy czyszczę piec. Spalanie lepiej nie mówić. Kupiłem tonę innego ekogroszku. Fakt że zapłaciłem 840 ale różnica jest kolosalna. Ta oszczędność wyszła mi bokiem. To był mój pierwszy i ostatni zakup w grzejtanio. Jeżeli faktycznie tak jest że coraz więcej firm sprzedaje towar który jest nic nie wart to nic nie pozostaje jak ogrzewanie olejem opałowym. Po tej zimie to będę miał pewnie dosyć jazdy z taczką pełna popiołu.

święta prawda, węgiel z grzejtanio to porażka. nigdy więcej!!!!

Węgiel grzej tanio to śmierdząca pułapka. Nie wezmę tego g..na nawet za darmo. Ludzie, nie dajcie się zwieść ceną, bo będziecie żałować.

To co Ty ogrzewasz garaż o powierzchni 30 m2 czy sprzedajesz ekogroszek bo takie pierdoły piszesz ,że sie czytac nie chce i tym samym wprowadzasz w bład ludzi , wiadro popiołu na 3 tyg lub 3t od października do maja śmiechu warte

Ostatnio pojawił się EKO w Leroy przynajmniej we Wrocławiu nie kupujcie tego gówna nie pali sie wcale od niedzieli do dzis piec spalił 125 kg nie osiagajac temperatury wyzszej niz 52*C nawet przy ustawionym podawaniu na 40 , juz lepiej kupić w Castoramie czy Obi bo ten chociaz drorzszy ale spełnia swoje zadanie

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.