273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Termiko kocioł kotły piec piece

proszę sprawdzić opał.Ja miałem tak samo i dopiero po kupnie dobrego eko-groszku wszystko jest ok.Węgiel węglowi nie równy.sam się o tym przekonałem.

na metraż 130m2,dom ocieplony,rurki pcw który model mi polecacie.proszę o fachową poradę użytkownika kotła fazer,

Cześć.Polecam ci model 25kw Fazer.Mój kocioł ma tyle kw a mam metraż 125m2.Spala 23kg na dobę.Myśle ze to dobry wynik na ten m2.Sterownik key rk2006 mam.Pozdrawiam

używam kocioł firmy termiko 5 rok bez zastrzeżeń.nie miałem żadnej awarii,jednak ustawienie poprawnie sterownika chwile zajmuje.Ale warto posiedzieć nad nim chwile dłużej bo dzięki temu mało spala.Pozdrawiam wszystkich.

witam.zastanawiam się nad modelem Fazer i astro.Który mi polecicie ???

Droga koleżanko ,polecam ci kocioł Astro.Sama taki użytkuje i jestem bardzo zadowolona..ma jak tu piszą bardzo oszczędne spalanie.Ale największą zaletą jest ruszt dodatkowy.Kiedy mam coś do spalenia poprostu schodzę do kotłowni i spalam to.Nie wymaga wygaszania podajnika co jest bardzo praktyczne.Palę miałem,spalanie to około do28kg na dobę.Proszę też o nastawy innych użytkowników spalających miał.Będę wdzięczna.

Ja również polecam astro z zapalarką.Bardzo dobry piecyk.Palę miałem i jestem bardzo zadowolony.Sterownik sprawuje się doskonale ale wymaga chwili uwagi.

witam.Pale kotłem Astro.obecnie eko-groszkiem.spalanie to 24kg/h ...Proszę o nastawy sterownika do spalania miału.
moc mojego kotła to 25kw
220m2 do ogrzania.
pozdrawiam i oczekuje na odpowiedz.
Krzysiek Z.

Witam, przymierzam się do zakupu kotła na paliwa stałe z podajnikiem. Wyczytałam tu bardzo dobre opinie na temat kotłów Termiko. Proszę tylko o informację czym różni się kocioł Astro od Fazera? Powierzchnia mojego domu jest niewielka 90 m2 bez ocieplenia. Chciałabym mieć termostat pokojowy i czy można ustawić w tych piecach temperaturę na konkretną porę dnia, wieczór, noc itd.?
Będę wdzięczna za informacje, do tej pory palę w Zębcu bez podajnika miałem ale mam juz dosyć.
Pozdrawiam Ania.

witam Panią.ja mam kocioł Astro.Od fazera różni się Paleniskiem dodatkowym.W astro można palić z Kosza i

Pani Aniu proszę zadzwonić do producenta.Myślę ze udzielą pani wszelkich informacji.Ja osobiście polecam Pani model fazer bo sam taki użytkuje i mam 100m2.pozdrawiam.

a kocioł astro nadaje się na 100m2?mam dokładnie 105m2

witam.Muszę powiedzieć że byłem oglądnąć ich kotły i są bardzo ciekawe i starannie wykonane.Mam tylko pytanie ,ile spalają na miale przy metrażu 230m2. Bo z tego co wiem palą rewelacyjnie miał.czy ktoś może podzielić się uwagami i doradzić mi najlepszy model.???

WITAM planuje zmienić stary piec C.O na nowy Astro (niski) 25kw.(ekogroszek) Czy może ktoś taki piec użytkuje, interesuje mnie bardzo jak wygląda palenie na dwóch rusztach jednocześnie. Czy ktoś tak pali ??? Bardzo proszę o odpowiedź. pzdr

Fajny kocioł.widziałęm na żywo u nich w firmie a wasze komentarze utwierdzają mnie w wyborze ich kotła.Kocioł bardzo solidnie i dokładnie wykonany.Mam nadzieje że tak samo bedzie sie sprawował:))))))))))))))))))

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.