273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Magazyn Instalatora - RING - centrale rekuperacyjne

To może pokażesz jak zrobic wentylacje bez rekuperatora w parterowam domu.?

A mój dziadek przeżył w domu bez specjalnej izolacji, bez rekuperatora i bez pompy ciepła 95 lat!!! I bardzo sobie ten dom chwalił. Co prawda musiał sobie czasem w zimie szczelić kielicha, ale to mu akurat chyba wyszło na zdrowie.
Nie chcę powiedzieć, że należy budować domy jak 95 lat temu ale myślę, że jest granica za którą tylko wyrzuca się pieniądze w błoto. Choć oczywiście bardzo trudno ją tak naprawdę ustalić. Odrazu się przyznaję że jej nie znam ;-)

Na mazurach jest super. Aż szkoda było wracać

Wracam sobie z Mazur lookam na forum, a tutaj mój post zajmuje nadal wysoką pozycje!!.No tego sie nie spodziewałem po was koledzy, że macie taką wenę do pisania nawet bez obecności mojej osoby!. Człowiek wyłącza się na miesiąc i już nie nadąża za tą literaturą!!

Ja się cieszę na samą myśl o nowychstarych tematach.

Wracam sobie z Mazur lookam na forum, a tutaj mój post zajmuje nadal wysoką pozycje!!.No tego sie nie spodziewałem po was koledzy, że macie taką wenę do pisania nawet bez obecności mojej osoby!. Człowiek wyłącza się na miesiąc i już nie nadąża za tą literaturą!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.