273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

kocioł elektrodowy

Czy mogę prosić o maila kogoś kto używa kotła jakiś czas jak to wygląda naprawde. I kogoś kto jest zadowolony.
cardian@o2.pl

Wiekszość wypowiadająca się na tym forum nie ma zielonego pojęcia o czym mówi (pisze).Mamy zamontowane kilka kotó elektrodowych które są opmiarowane ( zarówno zużycie energii jak i koszty eksploatacyjne ) ; najlepszym rozwiązaniem w sensie efekywności kosztowej jest przedstawione na schemacie . Pozdrawiam

Aby coś powiedzięć (napisać) konkretnie należy zapoznać się z załącznikami

Czy mogę prosić o maila kogoś kto używa kotła jakiś czas jak to wygląda naprawde. I kogoś kto jest zadowolony.
marcinfrackowiak@o2.pl

Kotły Marki GALAN Posiadają certyfikat CE proszę się zapoznać galanshop.eu Polecam

nie mają certyfikatu CE

KOTŁY FIRMY GALAN POSIADAJĄ CETRYFIKATY CE TJ.EUROPEJSKIE

Posiadam kociol Ekoteh od poprzedniego sezonu grzewczego, ogrzewamy nim tez wode. Jesli chodzi o wode, woda nagrzewa sie szybko, zasobnik trzyma temperature, ale do ogrzewania (podlogowego) pozeracz energii, pomiesczenia sa niedogrzane, tzn kociol o podanej mocy nie posiada takowej, piec z pewnoscia nie jest 10-12KW, gdyz z ledwoscia dogrzal 80m2.
Obsluga fatalna, wlasciciel tlumaczy wszystko brakiem czasu i odbiera telefon wedlug wlasnego widzi mi sie. Szczegolnie gdy pojawia sie problemy.

Kompletnie odradzam uslugi tejze firmy!!!

Czesc...a jaki konkretnie kociol elektrodowy macie zalozony?

te kwoty z Grudnia i stycznia to wyłącznie CO czy także ogrzewanie wody sieciowej?

Nieprawde gosc pisze kotly Galan posiadaja certfikaty CE mam 3 lata taki kociol I polecat a czystym sumieniem

w piecu się PALI a w kotle GRZEJE się czynnik termodynamiczny np. wodę .
Jak można kocioł nazywać piecem - paranoja!!!

jaki wymiennik polecacie do kotłów Galan? płytowy czy inny

Witam mam w domu kocioł elektrodowy firmy galan o mocy 15 kw pierwszy rok i założona instalacje fotowoltaiczne ale od kiedy zacząłem ogrzewać dom sporo pobiera mi on prądu około 250 kw na miesiąc sądzę że to za dużo jakby ktoś miał pomysł jak to zmniejszyć lub jakoś doradzić chętnie skorzystam mój emalia andrzej.zaber1@wp.pl

Andrzej 323 jak zużywa 250 kw/h na miesiąc to niewiele. Chciałbym pogadać na temat tego kotła bo zastanawiam się nad jego montażem.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.