273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

kocioł elektrodowy

do benka co nie gra z tym kotłem skoro sprzedajesz z taką stratą

do benka co nie gra z tym kotłem skoro sprzedajesz z taką stratą

Pozbyłbym się go bo nie spełnia wcale swojej roli. Miał grzać (c.o. i c.w.u) a z trudem radzi sobie z 60 l bojlerem. Zostawię go jednak po to tylko aby mi ZA KAŻDYM RAZEM JAK NA NIEGO SPOJRZĘ przypominał, że najpierw należy 3 razy pomyśleć zanim podejmie się decyzję o zakupie czegoś niesprawdzonego w praktyce. Dałem się nabrać na teoretyczne wyliczenia. Teraz wiem, że nie trzeba być fachowcem aby wiedzieć, że jeśli sie wstawiło w miejsce kotła o mocy 24 kw kocioł 6 kW, to nie można oczekiwać żeby kaloryfery były ciepłe... To jak wstawić do ciężarówki silnik od malucha i wyjechać na szosę z ładunkiem 40 - tonowym. ALE BĘDZIE jAZDA !

ale jeżeli dojdziesz do wniosku ,że chcesz sprzedać
proszę o sygnał reflektuję .

Niestety nie jestem specjalistą w dziedzinie ogrzewania, lecz jestem na etapie planowania ogrzewania w moim domu. W związku z tym chciałbym się dowiedziec coś więcej o eksploatacji kotła elektrodowego, a w szczególności jak to się ma do opłat za sezon grzewczy.Ponieważ widzę że ostatni post na ten temat był rok temu. Może ktoś raczy udzielic mi takich informacji.
Ponadto chciałbym wiedziec jaki jest koszt założenia takiego kotła i czy jest jeszcze inna firma specjalizująca się w tej dziedzinie niż ta we Wrocławiu. Czy można do tego systemu podłączy np. solary
Diękuję za rzetelne informacje i proszę przesyła na adres email: machtel1@op.pl

Niestety nie jestem specjalistą w dziedzinie ogrzewania, lecz jestem na etapie planowania ogrzewania w moim domu. W związku z tym chciałbym się dowiedziec coś więcej o eksploatacji kotła elektrodowego, a w szczególności jak to się ma do opłat za sezon grzewczy.Ponieważ widzę że ostatni post na ten temat był rok temu. Może ktoś raczy udzielic mi takich informacji.
Ponadto chciałbym wiedziec jaki jest koszt założenia takiego kotła i czy jest jeszcze inna firma specjalizująca się w tej dziedzinie niż ta we Wrocławiu. Czy można do tego systemu podłączy np. solary
Diękuję za rzetelne informacje i proszę przesyła na adres email: machtel1@op.pl

firma yox-pol ma siedzibę we Wrocławiu i patent ma produkcję.
natomiast ma kilku przedstawicieli na terenie Polski.
Ostatni kocioł elektrodowy jaki montowałem to było
w piątek 07.11.2008.był montowany do bufora z solarami.
kocioł elektrodowy może pracować w każdej konfiguracji
w instalacji zamkniętej i otwartej,samodzielnie i może
współpracować z innymi żródłami ciepła.
służę informacjami z pierwszej ręki pozdrawiam AK.

prosze o kontakt. Oddzwonie. Musimy dogrzac hale przemyslowa ok. 1000m2,gdzie kupic kociol elektrodowy.
PILNE, Dariusz, tel 071/3584327 0510/114854. PILNE
pozdr.

Witaj
Jestem zainteresowany kotłem elektrodowym i jego instalacją czy w województwie mazowieckim również montuje Pan takie piece uprzejmie proszę o dane na mail przemyslawdyrla@op.pl
Pozdrawiam

Jak Jogi podłączyć elektrycznie?Mam doprowadzona siłę pieciożyłową.Przewody z kociołka do podłączenia to trzy fazy i niebieski?

WIADOMOŚĆ DLA STANA.

Jestem instalatorem mam na koncie 16 instalacji z kotłem
elektrodowym.Rachunki klientów to od 350,-zł/mc do
3.200,-zł/ na mc.Tak jak napisałem kocioł bardzo specyficzny
wymagający ale bardzo wdzięczny dla ludzi przestrzegających
wszystkich zasad.
Kocioł elektrodowy liczony jest w specjalny sposób.Wyliczenia mocy cieplnej robione były przy pomocy
liczników ciepła i stwierdzono ,że 1kWh elektryczności powoduje wyprodukowanie 3,5kW ciepła. Kocioł ma badania
polskie i niemieckie.STAN-zwróć uwagę na jednostki.
Dokładnie wyliczyć wszystkich kosztów się nie da,zależy to od konkretnego człowieka i jego potrzeb .Wszystkie wyliczenia weryfikuje życie jedno mogę powiedzieć ,że produ-
kcja ciepłej wody dla 5 osobowej rodziny przy zasobniku
100-150 l kosztuje 100-130 zł/mc.Dane z 6 instalacji.
Pozdrawiam .

Proszę o podpowiedź jak podłączyć elektrycznie Jogi.mam doprowadzoną do kociołka instalację pięciożyłową (siłę) a z kociołka wyprowadzono 4 przewody (3 fazy+niebieski)?

witam !
jestem zainteresowany kotlem elektrodowym, nie znalazlem wyczerpujacych inf. uzytkownikow tego urzadzenia. bardzo prosze o kontakt osob, ktore sprawdzily kociol w praktyce.
m-m69@wp.pl

... znalazlem tylko jedna strone http://www.galan.ru na ktorej opisane jest iz, ze produkt zostal opatentowany w Rosji ... ?

jak chcesz dam ci rachunek ;)

1.z piecem przykręconym -woda temp.do 40 st 18.461,97-18.437,00=25KW

2.bez pieca 18.472,40-18.461,97=10,43KW

3.z piecem temp.powyzej 40st-18.504.94-18.461.97=42,97KW
sezon letni po 1 cena ogrzania zasobnika to 15 KW razy o,42 cena za prąd to jest 189 zł miesiecznie mniej wiecej plus 10 KW innych urządzen 315 czy to tanio za ciepłą wode użytkową

przelicz i sam wyciągnij wnioski
jak masz pytania danxl@interia.pl o zimie nie mówie 11000 za 12 mcy to dośc dużo

kolego czego kłamiesz !!!!!

1.z piecem przykręconym -woda temp.do 40 st 18.461,97-18.437,00=25KW

2.bez pieca 18.472,40-18.461,97=10,43KW

3.z piecem temp.powyzej 40st-18.504.94-18.461.97=42,97KW

jak mam włączony jogi płacę minimum za ciepłą wodę 189 zł w lecie!!!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.