265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

Ogrzewanie domu

Jestem na etapie projektowania domu, wybieramy tez sposób w jaki będziemy dom ogrzewać? Jakie widzicie plusy ogrzewania gazem? Czy taki zbiornik na gaz to trzeba kupować?

Ja ogrzewam dom gazem płynnym i jestem bardzo zadowolony a koszty są porównywalne jak z sąsiadami którzy ogrzewają eko-groszkiem. ale inwestycja jest dużo większa.
Pozdrawiam

U mnie podobnie gazem ogrzewamy, mamy zbiornik Amerigas w opcji comfort, polecam, fajne rozwiązanie na pewno wygodne i ekonomiczne

U mnie też trzy lata nowy junkers. Kondensacyjny, więc w tym roku już się już zwrócił mimo, że zima była dość łagodna. Ale dużo skorzystałem przez to że miałem obsługę z aplikacji, a mnie często w domu nie ma.

[quote]U mnie podobnie gazem ogrzewamy, mamy zbiornik Amerigas w opcji comfort, polecam, fajne rozwiązanie na pewno wygodne i ekonomiczne[/quote]

A jak jest z opłatami? Masz stałe czy co miesiąc nie wiesz?

U nas rozwiązaniem z ogrzewaniem gazem sprawdziło się, polecamy. Wygodnie przede wszystkim, ale i bardzo ekonomicznie. Amerigas ma korzystne oferty, w opcji comfort są stałe co miesięczne opłaty rozłożone na cały rok.

Jesli chodzi o amerigas to ma najlepiej jest wybrać Comfort i płacić przez cały rok ale stałą kwotę.

System rozliczeń Comfort, proponowany przez Amerigas to przede wszystkim stała cena i stałe miesięczne płatności, a to sporo ułatwia w planowaniu domowego budżetu:)

Witam a proszę podac koszt litra gazu w AmericaGas??

A ja mam jeszcze pytanie dotyczące zbiornika - czy jest mus kupowania własnego? Czy sa może inne opcje?

witam
można podpisac umowę z firma i ona za przysłowiową 1zł plus wat dostarcza zbiornik i instalacje ale wtedy dzierzawe placi się w cenie gazu a gaz na wolnym rynku jest dużo tanszy, dlatego chciałbym poznac cene litra lub m3 gazu z firmy i mogę cos więcej powiedzieć.
pozdrawiam

Oczywiście że musu nie ma. Mozna zbiornik wydzierżawić, co jest o wiele prostszą i wygodniejszą z punktu widzenia przeciętnego człowieka opcja.

Do Przemka - tak na wolnym rynku jest może tańszy, ale czy masz gwarancję że to dobry gaz? Ja chyba bym juz wolał sprawdzone i pewne źródło

Do łukasz - na wolnym rynku gaz jest dokładnie ten sam co jak piszesz "sprawdzone i pewne źródło" wszystkie firmy biorą z jednego żródła, wiadomo jeśli zakupisz gaz u jakiejś firmy krzak to możesz liczyć się z tym że może być kiepskiej jakości. Ale ponawiam moje pytanie jaka cena gazu za litr lub za m3 jest w tym "sprawdzonym i pewnym źródle"???

My na sklepie już któryś sezon dogrzewamy zimą gow-em (gazowym ogrzewaczem wnętrz, teraz od mory) i jakoś nie zbankrutowaliśmy, a wręcz przeciwnie, ludzie z przystanku wchodzą się do nas ogrzać, a przy okazji kupują ;)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.