273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Ogrzewanie domu

A co ze zbiornikiem? Można wybrać np. jego pojemność, my mamy mały dom na wsi i nie potrzebujemy tam grzać na co dzień. jest taki wybór? I jakie warunki trzeba spełnić, bo działka jest też dość wąska.

z tego co wiem to maja 3 standardowe pojemności zbiorników a co do wymagań to najlepiej tu poczytaj amerigas.pl gaz dla domu, zbiorniki, oferta, sporo informacji znajdziesz na ich stronie www

Najlepiej kontaktuj się z nimi, wtedy ustalisz dokładnie jakie wyjście najlepiej sprawdzi się akurat u ciebie. W amerigasie dostaniesz na pewno dobre warunki, a i warto na stronie sprawdzać czy nie ma aktualnie jakiś promocji dobrych.

Polecam sprawdzać aktualne promocje na ich stronie, czasem można sporo zaoszczędzić:)

Widzę, że wspominacie o AmeriGas. Też zastanawiamy się z mężem nad skorzystaniem z ich oferty. Tylko jeszcze nie możemy się zdecydować, czy wydzierżawić zbiornik, czy może lepszym rozwiązaniem będą butle np. DomLight. Jeśli chodzi o aktualne informacje i promocje, to najlepiej do nich zadzwonić i zapytać konsultanta.

Amerigas jest ok, my mamy relaks i płacimy co miesiąc wg. zużycia. Sprawdza się to u nas

A jak długo współpracujesz z Amerigasem? z dostawami jest ok? Jak z jakością gazu, często tankujesz?

Ja kolejny sezon ogrzewam gazem. Zbiornik dzierżawię z amerigasu, tankuje mniej więcej raz w roku, wszystko mam pod kontrolą. Jakość gazu bardzo dobra, ale też nigdy nie kombinowałem, ufam swojemu dostawcy, zawsze umowy sa otrzymane, z obu stron.

Powiem szczerze, że nie osobiście także bardzo kusi takie rozwiązanie. Przy czym przeglądałam warunki dzierżawy zbiornika z AmeriGas i faktycznie wyglądają one bardzo interesująco. Poza tym jak już tu wielokrotnie powiedziano, jest to przede sprawdzony dostawca.

Ogrzewanie domu gazem jest rozwiązaniem przede wszystkim wygodny, ekologicznym i na pewno nie będziecie żałowali wyboru. Polecam najpierw dzwonić do amerigasu, wtedy otrzymacie najlepsze info w tym temacie.

Być może i ogrzewanie węglem jest teraz najtańsze, ale wydaje mi się że bardziej ekonomiczne z perspektywy czasu jest ogrzewanie gazowe. Nie trzeba biegać palić, nie wydala się ten cały smog, ważna jest także izolacja domu, by to ciepło nie uciekało. Takie gazowe ogrzewanie jest bezpieczne, szczególnie jeżeli dzierżawi się zbiorniki, wtedy nas interesuje tylko faktura. Przegląd, czasowa dostawa gazu, serwisy leżą po stronie firmy od której ten zbiornik mamy. Na stronie firmy AmeriGas, jest więcej info, podaje ich bo z nich akurat czerpałem info. Także jest to bezpieczna forma ogrzewania, selektywnie tania i oszczędna.

z ciekawości wszedłem na ten AmeriGas, mają dobre warunki. Ja nie ogrzewam gazowo, ale przymierzam się do takiej instalacji, puki co - prąd. Ale butle z gazem mam w kuchni i jestem zdania, że to najbezpieczniejsza forma gotowania w budynkach. Jak coś się dzieje z butlą to od razu czuć, jak się dobrze korzysta to nie istnieje żadne ryzyko nieszczelności, czy niebezpieczeństwa. A z instalacją miejską to różnie bywa. U mnie zresztą nie dochodzi taka instalacja. Butla jest bezpieczna i zawsze będę to powtarzał, o ile oczywiście jest brana z legalnego źródła.

Tylko ogrzewanie nadmuchowe ( naj zasilane gazem GZ50) wspolpracujace z kominkiem na dzien dzisiejszy nic lepszego nie ma

Witam
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest teraz cena gazu w firmie amerigas jesli ktos dzwonil? pozdrawiam

Osobiście nie wiem jakie są ceny, ale sąsiad ma od nich zbiornik i mówił, że ma jakąś ofertę, że cena nie zmieni się przez kilka lat (chyba trzy). Ciekawy jestem jak to będzie teraz z rachunkami i cenami gazu sieciowego, ale chyba tak czy inaczej wychodzi to korzystniej, bo LPG jest dużo wydajniejszy, więc i tak zużywa się go mniej. A amerigas ma dobry gaz podobno

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.