273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Ogrzewanie domu

Myślę, że najlepiej samemu dzwonić i się pytać o ofertę indywidualnie.

Oczywiście, że tak. Ja kontaktowałem się kilka razy przed podpisaniem umowy z Amerigasem, miałem wątpliwości, pytania i wolałem to sam rozwiązać.

A co w sytuacji kiedy ja mam piec węglowy i oczywiście myślimy o zmiane sposobu ogrzewania, ale na co się zdecydować i kiedy to najlepiej robić? Od czego ogólnie zacząć?

skontaktuj się z amerigasem, podpowiedzą co i jak. Bo ja na twoim miejscu zdecydowałbym się na pewno na ogrzewanie gazowe

Gazowe jest dobre, bezpieczne. W prawdzie można mieć gaz z sieci, ale jeśli nie ma dostępu to można właśnie wydzierżawić zbiornik. Amerigas jest w tej kwestii najlepszym dostawcą. Nie ma sesnu kupować na własność, za duży wydatek. Dzierżawa i niskie ceny się opłącają

A co w przypadku kiedy potrzebna jest zmiana z węgla na np ogrzewanie gazem? Czy orientujecie się od czego zacząć i jaki będzie mniej więcej czas, który będzie potrzebny na taka zmianę?

Ja bym się tam kontaktował, szkoda czasu na czytanie tylko na forum. Amerigas też już chyba nie ma całkiem aktualnych ofert na stronie (chociaż aż tak się nie orientuję, bo patrzyłem tam przed ostatnim sezonem grzewczym). Pytać najlepiej bezpośrednio

Według mnie lepszym rozwiązanie jest skorzystanie z innowacyjnego i nowoczesnego rozwiązania jakim jest ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji - system Feelco. Jest to bez wątpienia o wiele lepsza opcja niż chociażby ogrzewanie gazem. Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim fakt, że Feelco to system bardzo zaawansowany. Jest on w stanie kontrolować temperaturę powietrza w naszym domu i dba o jego odpowiednią wentylację. Wszystko sprawdza się znakomicie zarówno podczas dużych mrozów jak i upałów, co wpływa bez wątpienia na wysoki poziom wygody. Nie można zapominać również o tym, że łącznie koszty używania systemu będą mniejsze, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.