265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

Praca w CentroClima w Krakowie

Witam,
Proszę o informacje na temat firmy CentroClima,szukają pracownika i byłbym zainteresowany.
Jeśli ktoś z nimi się spotkał to prosze o opinie.
Jakie warunki zatrudnienia,atmosfera,płaca...
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Pozdrawiam

kolego wzystko zalezy co potrafisz. jesli jestes faktycznie dobry to wyciagniesz ok 4tys plus premie

... jeżeli jesteś naprawdę dobry to zakładasz własną firmę ...

ja ich nie polecam szczerze odradzam kontakty z tą firmą!

[quote: gosc]ja ich nie polecam szczerze odradzam kontakty z tą firmą![/quote]
Konkrety? Jeśli odradzasz to miej odwagę wypowiadać się nie jako gość i przedstaw argumenty, a nie rób czarnego pr-u firmie która stara się uczciwie funkcjonować na rynku

1.12.2010 po raz pierwszy wystawiłem fakturę z terminem płatności dla firmy CENTROCLIMA Sp. Z o.o. z Krakowa i do dnia dzisiejszego faktura za sprzedany towar (dostarczony w terminie 3 dni od daty zakupu) nie została uregulowana. Mimo wielu pism drogą mailową, poczta oraz wezwań do zapłaty firma milczy i udaje że nic się nie dzieje. Może ta opinia przyśpieszy proces zwrotu pieniędzy. Ps. Drodzy właściciele CENTROCLIMY tą opinię usunę po takim samym czasie po jakim należności zostaną uregulowane. NIKOMU NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ

Kij ma zawsze dwa końce. Nic się nie dzieje bez powodu. Ja nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa o tej firmie, jak również o ich sklepie internetowym klimamarket.pl. Dostarczam o kilku lat towar.

no widzisz kolego ja sie przejechalem pierwsze 3 transakcje przeprowadzilem przedplatowo i nie bylo najmniejszego problemu pieniazki zawsze byly najpozniej na 2-gi dzień wg umowy 4 transakcja byla z terminem na 7 dni wg zapewnień ze i tak spłaca do 3 dni. Już od ponad 2 miesiecy kasy jak nie było tak nie ma....

Kto dostał pieniądze w terminie od CentroClimy??? hahah ;-) bez żartów panowie... przecież to firma bez żadnego kręgosłupa. Porażka

A Ty kolego jak nie możesz ściągnąć pieniędzy to idz do Sądu, zapłacą Ci odsetki, koszty sądowe to szybko się wyprostują.

opluwanie i opluwanie . Tylko reszta świata jest bez wad !!!

właśnie, ciekawe czy reszta płaci wszystkim na czas i co do grosza ?

ci co nie płacą często ciągną za sobą innych, centroclima nie płaci jednemu a ten nie ma zeby spłacić innemu i tak powstaje łańcuszek.

Cześć również odradzam współpracy z tą firmą ponieważ pracowałem tami...........................

Cześć również odradzam współpracy z tą firmą

Sugeruje Panu z TNW Partner nie wyżalać się na forum tylko iść do sądu...Znam kilka osób pracujących i którzy pracowali w CentroClimie i wiem że pracownicy nie są oszukiwani, wynagrodznie jest w terminie i według ustaleń.
Nie płaca innym?Płacą ale po terminie. Jak wszyscy, niestety....

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.