273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Praca w CentroClima w Krakowie

Pracuję w CentroClimie od dwóch lat i nigdy nie było problemu z wypłatą , więc stwierdzenie typu - "oszust" jest wyssanym z palca i myślę , że żaden z pracowników byłych i obecnych tego nie napisał.A podszywanie się za byłego pracownika w celu podkopania wizerunku firmy jest co najmniej żałosne.

tak tak, napisz jeszcze, że dostałeś na gwiazdkę mercedesa i że oszalałeś z zachwytu gdy zaproponowano Ci tam pracę... bez kpin panowie. Wiadomo kto pisze tu pozytywne komentarze... może lepiej po prostu uczciwie płacić albo zrezygnować. Czasy gdy zakladalo sie firmy bez kapitalu juz minely a dlugoterminowe kredyty daja banki a nie pracownicy, dostawcy itd.

"Wiadomo kto pisze tu pozytywne komentarze..." - jak napisałem pracownik i jeżeli masz cywilną odwagę się ujawnić (niby jako były pracownik) to zapraszam , bo mnie stać na tą odwagę ( jako pracownik obecny i zadowolony ).

CYTUJĘ WTREŚĆ WIADOMOŚCI JAKĄ DOSTAŁEM OD PANA X:

"Sprawa nadaje sie do prokuratury, teraz może Pan tylko prosić.
Nie ma Pan prawa upubliczniac długu na forum. Dobrze Pana ponioslo.
Pytanie kto go bedzie teraz scigal.

X....."

NAZWISKA I WIZTÓWKI FIRMY NIE WKLEJAM i moja odpowiedz:

"Pan jest śmieszny akurat tu to Pana poniosło, proszę składać sprawę do prokuratury, na mnie nic nie macie a ja na Was tak, proszę tylko spojrzeć ile osób na forum się negatywnie wypowiedziało o Pańskiej firmie.
Ja się o swoje pieniądze prosił nie będę, należność ma zostać uregulowana.
A Pan swoje zastraszanie może głęboko schować.
Nie mam powodu aby w tej chwili wchodzić na drogę sądową wolę poczekać aż odsetki narosną.
Proszę również poprosić kogoś by pomógł Panu zacząć pisać gramatycznie bo ja nie mam zamiaru domyślać się co ma autor na myśli.
Pozdrawiam

Piotr K....."

ZASTRASZANIE TYLKO NA TO WAS STAĆ??, TERMIN JEST TERMINEM I NALEŻY GO PRZESTRZEGAĆ A OPINIE PSUJECIE SOBIE SAMI

Niestety, ale kolega ma rację. To są albo oszuści albo firma jest niewypłacalna. Ani z oszustem ani z bankrutem lepiej się nie wiązać.
pozdrawiam
Janusz z Krakowa

Panowie. Prowadzę działalność gospodarczą od 89 r. i chyba troszkę się naoglądałem i przeżyłem. Niezapłacona faktura z dużym poślizgiem jest wliczona w ryzyko tej branży. Nie jest to winą takich firm jak MY. Problem tkwi w generalnych wykonawcach dla których są wykonywane usługi.
Działaniem tego typu jak stosuje jeden z uczestników forum jest dla mnie nie dopuszczalne i sugerujące , iż jeszcze ma małe doświadczenie w sprawach rozliczeń w tym temacie ( rok założenia firmy 2008r. ).
Jak wcześniej ktoś napisał : od tego są sądy itp. : taka jest droga załatwiania tych spraw.
Sam fakt wyżywania się i zemsty tego typu świadczy o bezradności danej osoby.
I proponuję załagodzenie sytuacji , ponieważ załatwianie spraw tą drogą nikomu nie służy.

Kolego długo siedzący w biznesie. Uważam, że sądy i uczciwość oraz etykieta biznesowa to 2 różne sprawy. Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu piętnuje niesolidne firmy, które mogą zniechęcić młodyych ludz próbujących sił zakładając własy biznes. ( jak zauważyłeś sam, rok założenia 2008). Należy ostrzegać innych przed firmami - oszustami. Ja koledze, któremu CentroClima zalega z płatnościami radzę dotatkowo podać ich do ejestru dłużników aby zamknąć im drogę do występowania w postępowaniach przetargowych i nie czekać aż narosną odsetki tylko złozyć pozew do sądu za wyłudzenie. Jeżeli w swoją działalność biznesową wkalkulowujesz straty z tytułu nieuczciwości kontrahentów, to myślę, że sam nie płacisz innym... Biznes ma być uczciwą działalnością ! Firm, które nie placą należy unikać i przestrzegać przed nimi innych ! W ten sposob pozbędziemy się prszywych owieczek. A na koniec jeżeli już ktoś popadł w kło[poty finansowe i ma problemy z płatnościami powinien rozmawiać z wierzycielami a nie zastraszać!!! Pozdrawiam
Janusz

Dużo firm jest niewypłacalnych i pewnie ta też jak tu się osoby wypowiadają bo myślę że tego nie wymyślają tylko piszą co jest faktem ; jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz ...

dobrze ktoś napisał:
"Sam fakt wyżywania się i zemsty tego typu świadczy o bezradności danej osoby. "

conajmniej jakby sprawa byla o 100 000,00 pln :)
zycze powodzenia w budowaniu relacji handlowych z kolejnymi firmami ...

Panie X też sobie pozwolę zacytować pewne wypowiedzi:

[quote: ...]tak tak, napisz jeszcze, że dostałeś na gwiazdkę mercedesa i że oszalałeś z zachwytu gdy zaproponowano Ci tam pracę... bez kpin panowie. Wiadomo kto pisze tu pozytywne komentarze... może lepiej po prostu uczciwie płacić albo zrezygnować. Czasy gdy zakladalo sie firmy bez kapitalu juz minely a dlugoterminowe kredyty daja banki a nie pracownicy, dostawcy itd.[/quote]

[quote: Janusz]Uważam, że sądy i uczciwość oraz etykieta biznesowa to 2 różne sprawy. Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu piętnuje niesolidne firmy, które mogą zniechęcić młodyych ludz próbujących sił zakładając własy biznes. Należy ostrzegać innych przed firmami - oszustami. Jeżeli w swoją działalność biznesową wkalkulowujesz straty z tytułu nieuczciwości kontrahentów, to myślę, że sam nie płacisz innym... Firm, które nie placą należy unikać i przestrzegać przed nimi innych ! W ten sposob pozbędziemy się prszywych owieczek. A na koniec jeżeli już ktoś popadł w kło[poty finansowe i ma problemy z płatnościami powinien rozmawiać z wierzycielami a nie zastraszać!!! to to jest już chamstwo!
[/quote]

Jak sam Pan zauważył sprawa nie dotyczy kwoty rzędu 100tyś zł to tymbardziej zobowiązanie powinno zostać uregulowane.

na bierząco śledzę co się dzieje na forum więc proszę sobie darować wysylanie do mnie prywatnych mail-i z informacją co Pan, albo ktoś inny napisał bo mnie to tak nie podnieca jak Pana

My z firmą CentroClima handlujemy od 3 lat i wszystko jest OK. Polecam tę firmę do współpracy.
PS.
Nikt z nas nie jest/nie był pracownikiem CentroClima - ten wpis przedstawia fakty z 3 lat współpracy.

[quote: centroclima]dobrze ktoś napisał:
"Sam fakt wyżywania się i zemsty tego typu świadczy o bezradności danej osoby. "

conajmniej jakby sprawa byla o 100 000,00 pln :)
zycze powodzenia w budowaniu relacji handlowych z kolejnymi firmami ...[/quote]

Szanowny Panie w tym poście zawarta jest pana filozofia nieuczciwości, besczelności, prostactwa i chamstwa!!!
Czy złodziejem jest ten kto ukradł 100 tys ? a nie jest złodziejem ten kto ukradł 2zł?
Pana pracownicy może i dostaja wypłaty na czas ale chyba nie zdaja sobie sprawy, że korzysta Pan ze sponsoringu młodych, jeszcze nieustabilizowanych firm. Przez takich ludzi jak pan i pana podejscie do biznesu wiele małych firm nie jest w stanie utrzymać się na rynku.
A teraz dobra rada: przestań chłopie ****** głupoty i robić z wierzyciela winnego tego tu zamieszania - zapłać przeproś i zamknijmy tą dyskusję.
Twoja zachowanie sprawił, że chętnie zaangażuję się w całą sprawę i z wielką satysfakcją będę kupował np. twój telewizor od komornika...

Co do bezradności mogę powiedzieć tylko tyle, że cel uświęca środki a po co narażać się na dodatkowe koszty typu abonament w KRD ok. 200 netto, lub koszta sądowe.

Internet jest potężnym narzędziem i za pomocą tego narzędzia można swoje osiągnąć.

W DNIU DZISIEJSZYM ODNOTOWAŁEM WPŁATĘ OD CENTROCLIMY CZYLI MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE JEST TO JAKIŚ SUKCES ALE TYLKO CZĘŚCIOWY!!!!!!!!!!! bowiem za 63 dni opóźnienia w spłacie na podstawie
Ustawa z 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks Cywilny (Dz.U. z 2005 r. nr 201, poz. 1662).
Ustawa z 29 sierpnia 1997 r. - Ordynacja Podatkowa (Dz.U. z 2005 r.nr 143, poz. 1199).

powinny zostać zapłacone również odsetki od tej kwoty a ja wymagane noty na bieżąco do tej firmy wysyłalem

dlatego TU na forum proszę jeszcze o spłacenie należnych odsetek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I po co to całe zamieszanie?
Można było? ano można !
Ucierpiał na tym wizerunek firmy CentroClima. Padło wiele niepotrzebnych słów.
Kontrahentom Firmy CentroClima życzę terminowych płatności, a samej Firmie CentroClima uczciwości w interesach - będzie to z pożytkiem dla wszystkich
Pozdrawiam
Janusz

A teraz Panowie przeanalizujcie wszystkie posty i co powiecie że ja jestem autorem połowy z nich. Nie tylko tych ganiących firme centroclima ale też tych w których pisze się o niej pozytywnie.
Fora internetowe mają to do siebie że każdy może pisać co chce. Teoretycznie Admin może sprawdzić z jakiego komputera (sieci) wysyłane były posty ale jaką ma peweność że pomimo wysyłania postów z różnych IP autorem wypowiedzi jest ta sama osoba.
Podsumowując forum nie jest wiarygodnym źródłem informacji.
Jeśli faktycznie była niezapłacona faktura ze strony centroclimy i dzięki forum udało się odzyskać pieniądze to forum się przydało ale jeśli był to "wybieg" konkurencji lub niezadowolenego klienta to forum zrobiło negatywną reklamę. Równie dobrz autorowi wątku ktoś może podłożyć tego rodzaju "świnię"
Pozdrawiam
Wierny użytkownik forum
Imię oczywiście jest zmyślone

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.