273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Praca w CentroClima w Krakowie

zgadza się,
prawda zawsze jest po środku, nic się nie dzieje bez powodu,
jest dużo sposobów na ściąganie należności, natomiast oczernienie na forum to już chyba ostateczność,
trzeba pamiętać że każdy ma mniejsze lub większe problemy i każdego może to spotkać,
jest takie powiedzenie że ludzie oceniają innych swoją miarą ...

Kolego Bolek, po pierwsze sprawdź w słowniku znaczenie słowa oczernianie. Po drugie jak sam zauważyłeś są inne sposoby na odzyskanie należności, jeżeli nie znasz sprawy to się nie wypowiadaj. Z tego co mi wiadomo "inne sposoby" były nie skuteczne. W jednym masz tylko racje: ludzie oceniają innych swoją miarą i tą miarą Ty oceniasz, stąd wnioskuję, że również masz na sumieniu podobne grzechy.
Myślę, że jeżeli kolega TNW zakończył swój problem dzięki działaniom na tym forum, to należy to uznać za sukces i zakończyć jałową dyskusję. Bez sensu jest snuć przypuszczenia i wdawać się w dyskusję nie mając pojęcia o faktach
Pozdrawiam
Janusz

dziękuje za wszystkie posty!
Pan Janusz i Pan TNW Partner pokazali na co ich stać ...

te centroclima nie podniecaj sie tak bo to twoi koledzy z pracy pisza ci pochlebne opinie

jestem zadowolony więc piszę....szanuj swoją pracę bo nie wiesz co będzie jutro ....i tyczy się to zarówno przedsiębiorców jak i pracowników, hurtowników , przedstawicieli...itp....

Witam,
Myślę, że osoba robiąca awanture na forum o niezaplaconą w terminie FV jest niepoważna. Pracowałem w CentroClimie jakiś czas i naprawdę na terminowość wypłat nie można było narzekać. Jak każda firma czasmi ma problemy z kasą, ale jest to związane z niewypłaceniem kasy przez generalnych(a właściewie z ich zwłąką) najstarsza zasada biznesu"płać jak najpózniej, zbieraj jak najwcześniej", myśle że jak Pan chwile poczeka to wypłacą.

Wykonywałem montaże dla tej firmy byłem b.zadowolony,szefowie są OK

Nie zarobisz tam 4 tyś nigdy w życiu...!Za 8 godz pn-pt proponują ok 2500.Tam starzy pracownicy mają 20 zł/h ale to mało kto...

Ja współpracuję z CentroClimą już wiele Lat i nie mogę zbytnio narzekać.
wiadomo zdarza się że fv po terminie ale Kasa jest pewna i zawsze.
Pozdrawiam.
Były Pracownik a obecnie Podwykonawca.

A dlaczego odradzasz? Pracowałeś tam? Odszedłeś? Zostałeś wywalony? Bo się zastanawiam nad ofertą...?

Dla podwykonawców nieterminowe wypłaty robione z premedytacją. Jak ty się spóźniasz z płatnością za np towar to masz liczone skrupulatnie odsetki. Jak oni zalegają i się upominasz to jesteś wrogiem. Szef lubi jak się przed nim korzysz i nie masz kręgosłupa. Trochę szkoda tej współpracy lecz odradzam.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.